Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kerek évfordulós szülinapon...

Kerek évfordulós szülinapon ti hová mennétek Budapesten? (étterem + látnivaló)

Figyelt kérdés

Szeretnék valami különleges (nem a Textúra-jellegű miniadagos) étterembe és különleges helyre eljutni Budapesten, ami betudható egy kerek évfordulós 'fiús' ajándéknak :D Viszont a várost leginkább a helyiek ismerik, szóval titeket kérdezlek, ti mit csinálnátok? :)

Inkább a kulturális dolgok vonzanak, nem a #bulizós #bebszós #mindentelfelejtős



2022. jan. 29. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Én biztos egy hajó éttermet választanék ami nem egy helyben áll. Mondjuk nem tudom, hogy ilyen nem egy helyben állós hajó van-e. De étterem fix.

Ha mégsincs mozgó hajó akkor biztos elmennék a Városligetbe sétálni vagy korcsolyázni. Ha pedig beülős programos hely kell a Harry Potter kávézóról eddig csak jókat hallottam (érdemes időpontot 1-2 héttel előre foglalni, így ha holnap mennétek akkor kiesik). Ha nem jó a HP kávézó akkor a Rengeteg RomKafé tuti nyerő lenne nekem =)

2022. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék valami olyan helyre ebédelni, vacsorázni vagy csak kulturáltan iszogatni, ahonnan szép a kilátás. Pl. valami rooftop barba, esetleg a Hemingwaybe (onnan kilátás nincs, viszont gyakorlatilag tavon van, szép a környezete). Utána egy séta pl. a Budai Várban vagy a Margitszigeten.
2022. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagyon bevált a Belga étterem és söröző a Bem rakparton. Közel a Várhegy, közel a Gellérthegy. A Belgában jó a sör, mi szeretjük a konyháját is, igazi "fiús hely".
2022. jan. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!