Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Manapság miért nincsenek...

Manapság miért nincsenek ilyen szórólapos utazások?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2022. márc. 22. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó is hogy nincs, őket nem az utazas része erdekli hanem az óra hosszú termekbemutato ahol minden szart rád akarnak sózni.
2022. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán tiltva lettek, mert becstelen dolgot műveltek.

Igaz, olcsón utazol, de egy boltban 5000 forintokért megvehető dolgot ott rád tukmálnak. Ez volt a lényeg. És boldog lehetsz, mert 65990 forint helyett csak most, csak ott megveheted 44990 forintokért. Mondom, bármelyik üzletben ötezer lenne csak.

Ha van 3 palimadár, már megérte.

2022. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon örülök, hogy megszűntek ezek az átverős utazások!


Tele volt a csalásokkal az összes fogyasztóvédelmi oldal.

Kérdező, te miért hiányolod őket?

2022. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nincs rá igény.
2022. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Mondjuk nem tudom épeszű ember miért menne el egy ilyenre, amikor felül a buszra és ugyanúgy elmegy Ba..szompusztára.
2022. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ùgy tudom, hogy sokféle anyagi probléma vetödött föl. Pl.: Adózás, külföldi étterem árai; tehát ellenörök letiltották ezeket az utakat.

Szerintem nem volt rossz dolog, hiszen nem volt kötelezö semmit vásárolni, de, hát ugye az "elöadók" olyan magasszintü beszélökével rendelkeztek, hogy az utasok pofájáról lesült a bör, ha nem vásároltak valamit.

2022. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6: mi volt benne a "nem rossz"...???


Az egész egy orbitális nagy parasztvakításon alapuló behúzás volt!

Sokszoros áron eladni hótt hétköznapi cuccokat. És mindemellé az erőszakos pszichikai módszerek.

2022. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni, nem a szervezett utazásokat szóltam le, de értelmes ember ránéz ezekre a szórólapokra, és látja, hogy mekkora lehúzós parasztvakítás az egész.
2022. márc. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8. És a butább embereket meg lehessen átverni?


Nagyon helyes h betiltották.

2022. márc. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!