Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Csak szerintem nem tud élni...

Csak szerintem nem tud élni Esztergom a lehetőségeivel?

Figyelt kérdés

Amilyen lehetőséget kapott a város (történelem, Duna, hegyek, Bp közel és fél óránként vonatok járnak, országhatár), egy igazi gyöngyszemnek kéne lennie, ahova özönlenek a turisták.

Ehhez képest én turistaként nem ezt tapasztaltam. Nem leszólni akarom a várost, mert nekem nagyon tetszik, de úgy érzem bőven lenne hova fejlődni.

Nem értem, miért van annyi omladozó, hulló vakolatú épület, ráadásul a centrumban. A fő utcával párhuzamos Simor János utca szerintem nem méltó egy ilyen városhoz. A vasútállomástól amíg elsétál az ember a centrumig, elgondolkodhat rajta komolyan, hogy tényleg ez az a gyönyörű történelmi város?

Tényleg nem bántásból írom, de mi ment félre ennyire, mi az oka ennek?



2022. márc. 26. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem nem ment felre semmi, en eddig kb negyszer voltam ott, mindig full tomeg volt. Egy etterembe is alig tudtunk beulni, ugy kellett vadaszni a helyeket.

Ebbol egyszer meg covid is volt, es meg ugyis.


Az meg, hogy vannak “rosszabb” reszei, na bumm. En ezt nem mondanam gaznak.

Nem tudom jartal-e athenban, na a legnagyobb resze valami eszmeletlenul undorito volt.

2022. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Én is úgy érzem, lehetne jobb karban a város, pláne az említett útvonal a vasútállomás és a központ között, de azért nem is reménytelen a helyzet.


Sajnos meg mindig nem heverte ki a város a Fidesz-kormány és helyi képviselői romboló politikáját és úgy látom , Hernádi kolléga alatt sem vett nagy lendületet a város.

2022. márc. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az utolsó rátapintott a lényegre: Hernádiék pont azt csinálják, mint anno Meggyesék, tehát kicsiben azt, amit az Orbán-kormány nagyban.


Egyébként meg nem tudom, tudom-e, hogy Esztergom az a város, ahol egy megnyitása óta veszteséges élményfürdő működik és tönkretették az ország egyik legjobb gimnáziumát, a Szent István Gimnáziumot.

2022. dec. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!