Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Húsvétkor tervezünk menni a...

Húsvétkor tervezünk menni a gyulai várfürdőbe. Érdemes az aquapalotába is jegyet váltani?

Figyelt kérdés
Nagyon csúszda mániasok nem vagyunk. Inkább kikapcsolódni, fürdőzni mennénk.

2022. ápr. 3. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Ha a penztarcatok megengedi, akkor egy napra azert (is) lenne erdemes, h sajat velemenyt is tudjatok alkotni rola, es akkor a kovetkezo alkalomkor mar tudnatok, h vegyetek e vagy nem. (Vagy talan nem is lenne kovetkezo alkalom.) Eloszor eleg az, ha egy felnott megveszi a jegyet, es ott szetnez egyik reggel. Ha jonak talalja, akkor lehet kiegeszito jegyet kapni a tobbiek szamara is. Erdemesnek mindenkeppen erdemes, mint pl. egy muzeumot is megnez az ember. De h anyagilag megeri e, azt sajnos nem tudom megvalaszolni. Gyulaikent nem jarok be oda, csak az uszodaba, de tulajdonkeppen nem is tudom, ha husvetkor mentek a varfurdobe, es nem neztek be az aqua palotaba, akkor mit talaltok nyitva, amit elvezni is tudnatok. A youtube csatornakon lehet talalni a Varfurdorol is es az Aquapalotarol is videokat, hatha segit eldonteni. En ugy emlekszem, h a husvetkor nyitva levo kinti medencek nagyresze gyogyvizes. A nagy, kinti, otven meteres uszoda ilyenkor meg le van fedve, ott meg amugy sem nagyon lehet szorakozni. Vagy uszik az ember, vagy az edzeseket nezi, pancsolni, lazulni nyilvan nem tud a sportolni szandekozok miatt sem, de hideg is a viz ahhoz. Remelem jon ide valaki, aki nalam tajekozottabb, mert pl. nem hazaikent, hanem vendegkent jart bent. Gyerekekkel jottok, vagy felnott tarsasagban?
2022. ápr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sima gyógyfürdős része nem egy nagy szám.Érdemes jegyet váltani az élményfürdős részbe is,ha nem akartok félóra múlva hazamenni.
2022. ápr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem érdemes, akkor bárhova mehetsz, azt a részét élveztem a legjobban.
2023. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!