Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Programajánlás Budapesten...

Programajánlás Budapesten április 15-16-ra?

Figyelt kérdés

Helo!


Hosszú hétvégén tervezek felutazni Budapestre testvéremhez, tudnátok esetleg ajánlani valami programot, ami aktuális? Zene, kiállítás, ilyesmi.

Múzeum, helyi látványosságok (Dunakapu híd, Halászbástya, Országház, templomok stb), szabaduló szobák annyira nem vonzanak, már voltam párszor, inkább ilyen időszakos vagy épp erre a dátumra eső fellépések, kiállítások érdekelnének.

[link]

This Town Needs Guns, Rosa Parks/ április 15., Dürer Kert

Ez érdekesebbnek tűnik, ezen kívül van más ötlet, javaslat? Korban 30+ vagyok, lehetőleg ne cirkuszt meg kifestős délutánt írjatok ha lehet :)


Előre is köszönöm.



2022. ápr. 4. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Az megvan, hogy ez 4 évvel ezelőtti cikk??


2018. 04. 03. 19:44

2022. ápr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem, de köszönöm hogy szóltál :D

Közben az indoor minigolffal szemezgetek, egyik napra tökéletes már csak a másikra kell találni valamit.

2022. ápr. 4. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
MAgyar Zene háza? Vagy ilyen kulturális látnivaló nem érdekel?
2022. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnézem. Az a baj nem első látogatás lesz, éltem is pár évig Bp-en, ami úgymond érdekelt már megnéztem, kicsit az interaktívabb elfoglaltságok jobban vonzanak. Aztán lehet csak beülünk sörözni valahova második nap XD
2022. ápr. 4. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Retro élményközpont
2022. ápr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem.
2022. ápr. 4. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!