Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapest vagy Pécs szebb...

Budapest vagy Pécs szebb illetve érdekesebb város?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Budapesten nagyságrendekkel több látnivaló és program van. Pécs is nagyon szép, de egy hosszú hétvége alatt tökéletesen megismerhető. Budapesten 16 évet éltem, és még mindig tud újat nyújtani.
2010. szept. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Igen valamilyen szinten én is így gondolom.Sajnos még nem voltam Pécsen ezért is várom a további véleményeket.
2010. szept. 15. 00:33
 3/12 anonim ***** válasza:
Budapest.
2010. szept. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Budapest, egyértelmüen. Pécsen még a kulturális főváros cím sem segít mert csomo helyen építkezés van meg földtúrás, még fényképezni sem lehet sokszor a "szép " háttér miatt ( 1,5 hónapja voltam ott).
2010. szept. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Budapest az egyetlen igazi város ebben az országban.
2010. szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
pecs undorito.
2010. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Pécs környékén lakom, minden nap ezt a várost kell végignéznem, és hát sajnos tényleg "undorító"... Le lehet pontozni, de ez az igazság..
2010. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kicsit csalódás,hogy ennyire Pécs ellen vagytok :( Azt hittem BP után talán a legnagyvárosiasabb hely az országban...
2010. szept. 22. 22:18
 9/12 Üdülni akarok ***** válasza:

Budapest méretéből adódóan több látnivalót és programot nyújt, de nekem kifejezetten tömegiszonyom van és nem szeretem. Vannak csendesebb részek, ott viszont nincs látnivaló.


Szóval részemről Pécs (de ez lehetne Szeged, Debrecen, Szfvár vagy Győr is). Tény, hogy most sok pénzből szétbombázták és inkább kalandtúra, mint városnézés a jó kifejezés egy belvárosi sétára, de akkor is nyugisabb.

2010. szept. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha igazán szépnek akarod látni Pécset akkor várnod kell amíg mindent befejeznek most már azért jó pár mindent felújítottak Széchenyi Tér gyönyörű,Diana tér,Tettye nagyon szép lett és még sokminden a Kossuth tér is szép. De még mindig sok a munka a magasházat érdemes megnézni bár egyszerűbb lenne ha végre valahára felújítanák és a közlekedés nem az igazi csak buszok vannak és így elég sokszor tömegnyomor van tudom,hogy sok pénz de a villamos elkellene egy ekkora népességű városba. Budapestet annyira nem ismerem . De én pécset mondom szép hely!
2011. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!