Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért nyaralna akárki is a...

Miért nyaralna akárki is a NER-paradicsomban, az iszapos, privatizált és túlárazott Balatonnál, amikor a külföldi nyaralás olcsóbban jön ki és legalább nem kell fideszes politikusok közpénzzel telitömött számlájára fizetni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 12. 12:47
1 2
 1/18 B.112-es ügynök válasza:
62%
Jogos!
2022. máj. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Jó, NER, de a Balaton vízminősége kitűnő. Inkább fürdök a Balatonban, mint a higannyal és kontinensméretű szemétszigetekkel szétszennyezett tengerekben. Szóval ha így nézed, a Balaton nem is túlárazott.
2022. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
81%
Azèrt,mert teljesen màs dolog a Balatonon nyaralni,mint külföldön.Èn töltök egy hosszù hètvègèt a Balatonon is meg egy heter Görögorszàgban is.Teljesen màs feeling mind a kettő.Az,hogy egy balatoni vagy egy küldöldi nyaralàs az olcsòbb azt nem lehet így randomra megmondani,sok mindentől függ.
2022. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
36%
Balcsin jobb a feeling
2022. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Egyszer voltam a Balatonon nekem köszi elég is volt.Inkább külföld:D
2022. máj. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

A Balaton gyönyörű, de az van, hogy nehéz élvezni amikor a törölközőm sarka egy másik, idegen ember törölközőjéhez ér.

Nekem túlságosan zsúfolt, így nem kikapcsolódás.

2022. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
65%
6)Ez attóö függ,hol vagy a Balatonon belül plust a tengeren is vannak zsùfolt helyek
2022. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet kijelenteni, hogy a balatoni nyaralás drága, a külföldi pedig olcsóbb, mert a nyaralas sok mindentől függ.

A Balatonon is van olcsó meg nagyon drága szálláshely, ahogy pl. az Adrán is. Ez csak szervezés kérdése.


Egyébként én inkább fizetek egy pocit többet egy adriai nyaralásérrt, mint picit kevesebbet a balatoniért-bár igaz, én itt élek a Balatonon.:D

2022. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

10 éve voltam utoljára a Balcsin. Azelőtt meg... passz, talán akkor is 10 éve. A következő 10 évben egyszer meglátogatom, cska hogy tartsam a rendszert:D


Deee nekünk a Velencei-tónál van nyaralónk. Nekem sokkal jobban bejön a Velencei-tó, mint amire a Balcsiból emlékszem.

Igaz, ezt is elkezdték lebetonozni, hogy a.....macskarúgjamegőket (cenzúra:D). Nem értem mi a francért kell minden szép helyet lebetonozni...

2022. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
A Balaton egy tó, a tenger meg nem. Ki melyiket preferálja. Nyaralás közben a politika az, amivel az ember a legkevésbé foglalkozik.
2022. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!