Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten milyen ingyenes...

Budapesten milyen ingyenes vagy olcsó programokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Ballagásomra utalványt kaptam, amivel 3 éjszakát tölthetek egy Erzsébetvárosi hotelben egy plusz fővel

Mivel nem számítottam erre a "nyaralásra", így nem tudtam rá sokat spórolni, és viszonylag alacsony a keretem (kb. 15 000Ft naponta, utazást, bérletet, és az egyik programot a szüleim állták)

Olcsó alatt a 1500 Ft/fő alatti belépőt értem, leginkább látványosságokra gondoltam, kisvasútra, vagy olyan 1-2 órás programra, amit egy 9 éves kislány és a 18 éves nővére is élvezni tud:) Plusz pont, ha van diákoknak kedvezmény

Keddtől péntekig leszünk ott, eddigi tervezett programjaink egy mozizás, BKK bérlettel hajózás, Margit-szigeten piknik, Tropicarium, Halászbástya és városnézés (sétálás)


2022. máj. 21. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az állatkertet mindenképpen javaslom, ott a közelben is el lehet nézelődni (Városliget, Hősök tere, Andrássy út). Illetve menjetek fel libegővel a János-hegyre, nézzétek meg a kilátót, és gyermekvasúttal vissza Széchenyi-hegyre.
2022. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Margitszigetet gyalog bejárni,vagy bérelni bringóhintót.

Városligeti csónakázás.

2022. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden sokat drágult sajnos, amiket a többiek írtak se mind vannak benne a keretben :(.

Én a Bazilika tornyát és a Pálvölgyi barlangot akartam írni, de ezek is drágábbak valamivel.

Ki lehet menni Szentendrére HÉV-vel, ehhez kiegészítő jegy kell, vagy a Római parton is lehet sétálgatni.

2022. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sajnos ahogy olvastam, a libegő épp nem üzemel 06.03-ig:( pedig jó lett volna

Köszönöm az ötleteiteket^^

2022. máj. 22. 14:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!