Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi ez a Veszprém megye-Fejér...

Mi ez a Veszprém megye-Fejér megye dolog?

Figyelt kérdés
Sose hallottam, hogy lenne külön Veszprém megye. Hogy van ez?
2010. szept. 18. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Pedig, barátom, ez már így volt a Szent Korona idején is. Veszprém megye Veszprém székhellyel, Fejér megye Székesfehérvárral.
2010. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Úristen, ez milyen kérdés már :D
2010. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

5-es földrajz tananyag.

Te mennyi vagy?

2010. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy emlékszem, hogy mikor általánosban tanultam a megyéket, nagyon jól tudtam őket. Azóta viszont abszolút nem foglalkoztam velük, nem is utazom meg semmi, valahogy sikerült ezt a kettőt összekevernem. Rossz távolságbecslő képességem miatt hirtelen azt hittem, hogy Veszprém Fejér megyében van Székesfehérvárhoz közel.

Sajnálom, hogy hülyeséget kérdeztem.

Egyébként ne legyetek annyira elragadtatva magatoktól. Biztos vagyok benne, hogy ti is kérdeztetek már hülyeséget pillanatnyi zavarotokban (akkor is ha letagadjátok :D ).

2010. szept. 21. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként Veszprém tényleg elég közel van Székesfehérvárhoz, legalábbis a többi megyeszékhely egymáshoz viszonyított távolságához képest. Ha így nézzük még igaz is lehetne.
2010. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pedig ez alapműveltség.
2011. márc. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!