Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ezen városok közül melyik a...

Ezen városok közül melyik a legszebb? Hol töltenél legszívesebben egy napot?

Figyelt kérdés

Én Veszprémet választanám. Gyönyörű és nagyobb város, szép hegyekkel túra övezettel, Balatonnal.

De Veszprémbe, oda biztos nem költöznék...



2022. jún. 10. 11:07
A kérdező szavazást indított:
Sátoraljaújhely
Kőszeg
Sopron
Szeged
Vác
Eger
Esztergom
Tokaj
Szeged
Veszprém
36 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Visegrád-Nagymaros környékén. Önmagukban i szépek, és onnan könnyen bejárhatóak a kisebb túrautak, látványosságok.


Mondjuk 1 nap igazából semmi, ennyit még egy világvége kis faluban is el lehet tölteni :D

2022. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Ózd,Komló,Mátészalka,Enying azok miért nincsenek felsorolva?

Pedig látnivaló ott is van.

2022. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Könyörgöm, írj egy külföldi várost is közéjük.

Arra szavazok majd.

2022. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Egész Magyarországon Eger és környéke a kedvencem!
2022. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Amelyik proli lepontoz az miért teszi?
2022. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, amit ír a kérdező. Élni nem élne itt, de egy napot eltöltene… jó, egy napot még el is lehet valahogy, kellemes kis város, de különösebb érdekesség, amit egész álló nap érdemes kutatni, az pont nincs. Persze, körbe lehet gyalogolni a várost, nem rossz az, sőt… de én pont úgy gondolom, hogy egy fél nap bőven elég itt, én legalábbis nem tudom elképzelni, mit lehet itt álló nap csinálni. Ha itt élsz, az más, kevés nyugodtabb, barátságosabb és szebb város van. Ha tudsz egy napon keresztül üldögélni a Benedek-hegyen a tájat csodálva, akkor értem…
2022. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk, Veszprém és a Balaton azért nem ugyanaz. 20 kilométer a különbség, de akkor már igazság szerint Füreden vagy Almádiban töltöd a napod. Nem is nagy a város, területre se, kivéve, ha szeretnéd megnézni a lakótelepeket meg az iparterületet.
2022. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Tokaj.
2022. aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!