Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 4.keruletben van valahol...

4.keruletben van valahol szabadstrand? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Először is nem Pestiek vagyunk (nagyon nem) pénteken viszont Pestre utazunk, negyedik kerületbe. Szeretnénk fürdeni majd valahol. Tudnátok ajánlani szabadstrandot ami ott a negyedikbe vsgy mellette a közelbe van valahol és ingyenes? Köszönöm előre is :)

2022. jún. 27. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
ingyenesről nem tudok. csak ingyenes jó?
2022. jún. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem csak az igazából csak az lenne a lényeg hogy ne Uszoda vagy fürdő legyen, hanem szabadstrand :) homokos part vagy ilyesmi :)
2022. jún. 27. 23:47
 3/6 anonim válasza:
Szia! Én környékbeli vagyok, de nem igazán tudom, hogy lenne erre ilyesmi.
2022. jún. 28. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szomszédos Dunakeszin van szabadstrand a Dunán, a 300-as busz délebbi megállóitól kb 15 perc séta, autóval pedig még egyszerűbb.
2022. jún. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

"homokos part vagy ilyesmi "


Úgy nem jó, ha nem a part a homokos, hanem akik a parton vannak?

2022. jún. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Miért, otthon leszórják magukat homokkal, és úgy mennek strandra? Annak mi értelme? Igaz, a víz úgyis lemossa.
2022. jún. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!