Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A népligeti buszpályaudvaron...

A népligeti buszpályaudvaron mennyire lehet eligazodni, megtalálni egy járatot, ha nem tudom, honnan indul majd?

Figyelt kérdés

Maximum fél óra idöm lenne erre, mert vonattal jönnék BP-re külföldröl, és ez az utolsó busz, amivel tovább tudnék menni.

Aki ismeri, kérem segítsen, mire figyeljek, hogy tudok tájékozódni.

A másik kérdés meg, hogy pontosak szoktak lenni a buszok?

Elöre is köszönöm a válaszokat.



2022. júl. 11. 21:01
 1/7 Japán Gulyás ***** válasza:
A Népligeti Volánbusz pályaudvar viszonylag kicsi, de ha nagyon el lennél tévedve van információs pult a váróban.
2022. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, csak képeket láttam, de ott elég áttekinthetetlennek tünt! Azt meg jó tudni, hogy van információs pult is.
2022. júl. 11. 21:11
 3/7 anonim válasza:
93%
A mozgólépcsőnél van egy hatalmas kivetítő, ami a járatokat mutatja az indulási helyükkel. Az indulási helyek meg szépen sorban vannak egymás után körbe a főépület körül.
2022. júl. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

1. Az aluljárószinten van egy nyomtatott menetrendi összesítő a létező összes járattal, rajta a tervezett induló kocsiállás (=buszmegálló) számával.

2. A földszinten van nagy kijelző , ami a következő néhány óra indulásait mutatja, mellette a kocsiállás számával.

3. Vannak nyilak, irányjelző táblák és terkep is, amelyek segítenek a megállót megtalálni.

4. Nem egy áttekinthetetlen méretű pályaudvar és nincsenek eldugott, logikátlan helyen lévő kocsiállások.

2022. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, akkor meg vagyok nyugodva!
2022. júl. 11. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első kérdés az, olvasni tudsz-e? Mert anélkül nehéz lesz.
2022. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os: szerintem TE nem tudsz olvasni meg értelmezni, amit látsz, különben nem tennél fel ilyen értelmetlen kérdést!
2022. júl. 12. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!