Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan jutok el legkönnyebben...

Hogyan jutok el legkönnyebben a Hungaroringre?

Figyelt kérdés
Szombati napra megyek. 7-8 körül érek a Népligetbe. És onnan szeretnék eljutni a pályára. Előző években voltak buszok, amik kivittek a pályáig. Például az Örs Vezér térről vagy Gödöllőről. De idén nem láttam, hogy mennének ilyen járatok.

2022. júl. 15. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ahogy le van írva a GP oldalán... Örsről HÉV Kerepesig és onnan vannak ingyenes buszok a pályához.
2022. júl. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Ez mondjuk rohadt gáz, hogy két héttel a verseny előtt erről semmilyen info nincs a verseny honlapján.


Mindenesetre az alapmenetrend szerint így juthatsz oda:


Főbejárat - 321-es busz Újpest-vàroskapu M3 metróállomás IV. kerületi oldaláról (ez ugyanott van, mint Újpest vasútállomás) vagy a H8 HÉV Mogyoród allomasatol. A H8 az M2 metró Örs vezer tere allomasatol indul.


Aquarena felőli oldal - ugyanúgy mint a főbejárathoz


Szilasliget felőli oldal - H8 HÉV Szilasliget allomasatol gyalog vagy ha van aznap, akkor helyi busszal a kempingig.


Fontos , hogy a megnövekedett forgalom miatt módosulhat az alapmenetrend, ilyen esetben a Mogyoród, Templom tér, Kerektó Ipari park, Mázsa utca megállok jönnek számításba , leginkabb Újpest-városkapu, Mogyoród HÉV és Fót autóbusz állomás (a közelében van Fótujfalu vasúti megálló) felől .


A Szilasligeti oldalhoz meg Szilasliget HÉV megálló van közel. Aránylag ..


A régebbi térképeken látható Hungaroring megállót már nem használják.

2022. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a GP oldalán ígérnek buszt valóban. De a pálya oldalán nincs róla szó .
2022. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A legegszerűbb ha elmész a Népligattől az 1-es villamossal a Stadionokig, onnen metróval az Örsre és onnan HÉV-vel Szilasligetig. Ilyenkor annyi HÉV közlekedik, hogy egymást érik. Szilagligettől meg 30 perc gyalog a pálya (az 5-ös és 6-os kapu van legközelebb). És nem kell szopni az ingyenes buszjáraton a sok tolakodó, ordítozó izzadt gyökérrel. Kétszer voltam ingyene buszon: először és utoljára.
2022. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4/4 igen, én is ezt néztem "legegyszerűbb" megoldásnak.

Egyszer nagyon régen én is utaztam ingyenessel. 2003-ban talán. Ezek szerint semmit sem változott...

2022. júl. 15. 12:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!