Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tolna megyében milyen helyszín...

Tolna megyében milyen helyszíneket tudtok ajánlani autós találkozóhoz?

Figyelt kérdés

Tolna megyében keresek valami jó helyet, ahol 40-50 autó össze tudna gyűlni egy szombati találkozó erejére. A legjobb valami vízpart, parkféle lenne, ha van. Ahol nem lenne zavaró a jelenlétünk, lenne hely autóknak parkolni, esetleg büfé/mosdó is van a helyszínen. Nézegetem egy ideje a térképet, de nem nagyon van helyismeretem és nem igazán sikerült előre jutnom. Sötétvölgyi tóra gondoltam, de onnan választ még nem kaptam az illetékesektől. A Szálkai strand/kemping állítólag nem enged rendezvényeket tartani most.

Esetleg ha valaki tud valami jó helyet, ahol egy laza, beszélgetős autós találkozót tudnánk tartani, annak örülnék :)



2022. júl. 20. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Dombori? Nagy füves parkoló van. Persze a catering elkülönülne így a strandon.


Vagy Dunaföldvár halászcsárda? Ott rögtön a parton sorban le lehet parkolni, kivéve ha kombájnostalálkozóról lenne szó :)

2022. júl. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ehhez elég egy Tesco parkoló is
2022. júl. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!