Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Üdv mindenkinek!Ti mit tennéne...

Savi77 kérdése:

Üdv mindenkinek!Ti mit tennének a következő helyzetben? Nyaralunk...hurrá! Az apartman amit foglaltunk a mondottakkal ellentétben nem volt kitakarítva.Amikor nem voltunk a szálláson a tulaj bejárt "virágot öntözni.

Figyelt kérdés
(pókháló minden sarokban,koszos padló,micro,hűtő,evőeszközök. A wc rosszabb mint egy nyilvános wc. Nekünk kellett takarítani. Véleményt nem lehet írni a szálláshoz. Köszi!

2022. júl. 20. 16:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kiadóapartman.hu

Nem az volt a legolcsóbb. A 20.000 Ft/ èjszaka szerintem átlagos.

Gondoltam megosztom, hogy más ha nem muszáj ne foglaljon ott, és ne járjon így. Köszönöm az èpítő jellegű hozzászólást. A többieknek tényleg köszönöm!

2022. júl. 20. 21:12
 12/15 anonim ***** válasza:
11.:Szívesen! :)
2022. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
azt megpróbálhatod, hogy nekik írsz. elvégre így az ő nevük alatt nem azt kapod, amit ígértek
2022. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
92%

Készíts fotókat és töltsd fel az ittjartam.hu oldalra, és írd le részletesen, hogy milyen volt az apartman és hogy nem ajánlod senkinek.


Legközelebb ha nem a szállás.hu-n foglalsz, akkor legalább az ittjártam.hu-n olvass utána, hogy milyen az adott szállásról az emberek véleménye!

2022. júl. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk értelmes ember ott és akkor reklamál annak, aki kiadja a szállást, nem pedig nyilvános oldalon próbálja jogosan vagy jogtalanul lejáratni....
2022. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!