Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonfuzfon mit csinalnatok...

Balatonfuzfon mit csinalnatok 4 napot?

Figyelt kérdés

2 fiatal lanyrol lenne szo, a balatonfuzfoi strandra tervezunk menni csak az a gond hogy az 7kor zar.

Milyen olyan strandok vannak a kozelben (meg kb 1 oras tavolsag is belefer), amik tovabb vannak nyitva, es esetleg egy kicsi elet is van ott?

Van valami barlangfurdo, kirandulohely, stb? Siofok plazsrol mit kell tudni?

De a legjelentosebb kerdes hogy mit csinalnatok ott 4 napig?

Koszonom a valaszokat elore is.

:)



2022. júl. 22. 22:53
 1/7 A kérdező kommentje:
sosem erkeznek valaszok ehhez hasonlo kerdesekre de azert gondoltam megprobalom :D
2022. júl. 23. 03:56
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Komolyan semmi ötleted?


Én megnézném ha van valami nevezetesség, azt azért hadd ne googlizzam ki helyetted, biztos van némi látnivaló, azokat megnézném, mellette el mennék valahova étterembe, cukrászda, ha már nyaralni vagyok.

2022. júl. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nálad a Balaton = strand, akkor még nagyon-nagyon fiatalka vagy. Nyugodj meg: egyrészt a 7 órakor bezáró strand nem azt jelenti, hogy mindenkit kifütyülnek a vízből és hazazavarnak, hanem azz, hogy legutoljára akkor ásít a vizimentő meg a pénztáros, utána ők hazamennek.


Másrészt a fűzfői öböl az északi part egyik legszebb része, a minimum az, hogy felmászik az ember pár közeli kilátópontra. És akkor Almádi nevezetességeiről nem beszéltünk, az akarattyai magaspartról sem, a rengeteg kiváló étteremről sem, Veszprémben sem voltatok meg a Bakony rengetegjében sem.

2022. júl. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Balatonalmádiban a strandnál a Bármikor bárban van nagy élet hétvégente esténként, az almádi strandot ajánlom és utána oda be tudtok menni ha van kedvetek.
2022. júl. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
3. Miért kell fiatalkának lenni ahhoz, hogy valakinek a Balaton a strandot jelentse? Én biztos a strandon tölteném az időm nagy részét, pedig nem vagyok már 20 éves. Néznék olyan helyeket, ahonnan szép a kilátás, hűsölnék, ennék-innék, úsznék is sokat. Nem fiatal számára is nagyon egészséges és hasznos időtöltés úszni a Balatonban jó sokat.
2022. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem fürödni azt lehet,és ha rossz idő van,akkor ott a fedett uszoda a Gyártelepen.

Kirándulni is lehet,mert Veszprém nincs messze(vár,állatkert)

2022. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
33%
Bobpálya is van Balatonfűzfőn. Siófok jó hely szeretik a fiatalok.
2022. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!