Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A tiszatónál van lehetőség...

A tiszatónál van lehetőség grillezésre? Van most tűzgyújtási tilalom?

Figyelt kérdés
Szóval grillem az van, azt vinnék. Csak, hogy lehete használni valahol a vizparton. Hiába nézegetem a neten, szállásokat dobál be.. Van valakinek valami tapaszatalata? Tilalom? Hol lenne érdemes? Sokan vannak? válaszotokat köszönöm
2022. júl. 25. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Külterületi erdők , fásítások közelében tilos a nyílt láng használata. Szóval a kerti grill , ha zárt az égéstere, használható bárhol (persze azért figyelj, nyilván ne a száraz fűre állítsd, hanem valami kövezett vagy földes területre).


És igen, célszerű erre szakosodott szálláshely, kocsma udvarában sütni - ez ugyan így vagy úgy fizetős, cserében jóval kulturáltabb és biztonságosabb körülmények között tudtok sütögetni.


Nekem elsőre a poroszlói Nyárfa kemping ugrik be, igaz, én pont télen voltam ott az eddigi utolsó jégtúra idején , de megfogott a hely :)

2022. júl. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mennyi lehet ott egy bérlés? ha szabad kérdeznem. mert láttam, hogy telefonon kell érdeklődni. Ezt nem értem, hogy miért nem irnak ki egy ilyet?:D
2022. júl. 25. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!