Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova utaznátok, illetve mit...

Hova utaznátok, illetve mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Agusztus közepétől Szeptember elejéig lesz 2 hét szabim és úgy alakult, hogy ebben a 2 hétben teljesen egyedül leszek, senkivel nem tudok tervezni. Így arra gondoltam, hogy Magyarországon fogom eltölteni ezt az időt.

Teljesen meg vagyok lőve mit csináljak illetve hová menjek.

Mivel az életemet végig utaztam egy hátizsákban minden bele fér amire szükségem van. Nagy igényeim nincsenek, szívesen túrázok-sátrazok, de egy wellness sem áll tőlem távol.



2022. júl. 31. 14:07
 1/4 A kérdező kommentje:
25/F
2022. júl. 31. 14:21
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Van egy jó bringád?

Én biztos azzal mennék pl a Duna vonalán.

2022. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%

Egyedül kirándulni? Igen magányos foglalkozás.

Nem tudsz nőt szerezni magad mellé, aki szivesen menne veled? Akár családtag?


Mik érdekelnének, merre mennél? Autod van-e vagy tömegközlekednél?

2022. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül kirándulni nagyon klassz élmény, én pl úgy szeretek a legjobban. Az ember végtelenül szabadnak érzi magát, nem kell máshoz alkalmazkodnia, annyit megy, amennyit kedve van és arra, ahova szeretne.

Sok szép felfedezni való hely van Magyarországon, nem tudom , merre jártál már eddig. A Balaton környéki kilátókat érdemes felkeresni, pl én nemrég a Somlyó- hegyi kilátót néztem meg Alsóörsön, pazar a kilátás. De Balatonaliga, Balatonvilágos Magaspart is szép. Vagy ott vannak a nagyvárosok, Budapest, Szeged, Pécs, Eger stb, nem tudom hova valósi vagy, de sok-sok lehetőség van. A Mátrában, Dunakanyarban is érdemes kirándulni. (pl Zebegény nagyon szép) Rengeteg gyógyfürdő van az országban, ahol van wellness is, meg jobbnál jobb szállodák is vannak.

Nehogy otthon maradj azért, mert nincs társaságod. Egy jó könyv, ha szeretsz olvasni, egy jó zene, finom ételek és nem fogsz unatkozni. Én csak tudom, mert szinte mindig egyedül megyek mindenfelé, sosem éreztem magam magányosnak.

2022. aug. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!