Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Más se mer estefelé, vagy...

Más se mer estefelé, vagy éjjel járkálni az utcán, tömegközlekedésen a sok balhés ember miatt?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek, hol laktok?

Én Bp 14. ker...bevallom még néha úgy is parázok ha többen vagyunk..

Egyedül meg nappal is sokszor..


2022. aug. 8. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Szintén Budapest, beljebb lévő kerület. Általában egyedül közelekedem, és nő vagyok.
2022. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
De van valami negatív élményed, vagy miért? Sose féltem Budapesten, éjszaka sem.
2022. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Komolyan, Budapesten félni, éjszaka? Sosem éreztem ilyet, ez egy biztonságos város, ha a legalapvetőbb szabályokat betartod, amiket máshol is betartanál a világban. Utoljára 25 évvel ezelőtt kergettek meg a Casio órámért a zsiványok egy parkban, fényes nappal. Éjszaka talán egyszer leöntöttek sörrel a buszon poénból, de ott sem nekem szólt a szuper poén, kapott abból 10 másik utas is. Ennyi durva sztori volt 35 év alatt.
2022. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem tudom, hogy ti hol laktok, de én a metrópótló - 50-es villamos (XVIII. és XIX. kerület) kombót nem ajánlanám senkinek este 10 után. Lehet, hogy csak én vagyok eszméletlenül peches, de én mindig kifogok valami balhézó, részeg vagy egyszerűen rosszarcú alakot.
2022. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Népszínház utca, Orczy tér környékét sem ajánlom.
2022. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!