Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mikor érdemes Egerbe menni?

Mikor érdemes Egerbe menni?

Figyelt kérdés

Hamarosan évfordulónk lesz, és szeretném meglepni a férjem egy egri hosszúhétvégével. Októberben érdemes még Egerbe menni? Nem voltam még sosem, így nem tudom, hogy akkor is nyitva vannak-e még vendéglátóhelyek stb? Vagy mint a Balatonon szeptember környékén vége a szezonnak?

Lehet, hogy hülye kérdés, de számomra fontos, hogy jól érezzük magunkat.



2022. aug. 9. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy megyeszékhelyről beszélünk, nem egy Balaton-parti kis faluról.

A múzeumok, éttermek, borozók, a vár, a termálfürdő stb mind nyitva vannak októberben is.

2022. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
bármikor. mindig gyönyörű 🙂
2022. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Októberben is szép arra a természet.
2022. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Eger az egyik kedvenc városom. Egész évben vannak szuper programok!
2022. aug. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Strandra is lehet menni egész télen, a sétálgatás nyáron mostanában egyébként sem a legjobb a 40 fokban.

Nézzétek meg, mikor vannak ősszel programok.

2022. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egri, vagyok és állíthatom, ősszel is ugyanolyan szezon van, mint a nyáron. A természet akkor is szép a környező dombokon, ha esetleg túrázást is terveztek, de ezenkívül minden ami turista látványosság, és ehhez kapcsolódó szolgáltatás ugyanúgy nyitva van ősszel is, mint nyáron. Még strandolni is tudtok, mert az is egész évben van :)
2022. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!