Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen egy nudista strand? ...

Faluvégi László kérdése:

Milyen egy nudista strand? Milyen szabályok vannak ott? Mi ott az illem? Milyen érzés ott lenni? Nem voltam még nudista strandon kiszeretném probálni és inkább gondoltam hogy megkérdezlek titeket hogy mi a véleményetek.

Figyelt kérdés

2022. aug. 12. 21:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Most veszem észre hogy ezt a kérdést már fel tettem régebben na mindegy 😂 azért jöhetnek válaszok
2022. aug. 12. 21:20
 2/14 anonim ***** válasza:
13%

Amennyiben nem zavar, hogy az esztétika leghalványabb nyomait sem fogod felfedezni az ott lévőkben, akik ellenben szemléletesen bemutatják a saját testükön, hogy a gravitáció milyen versenyhelyzetet teremtett a nemek között öregségükre. Azaz az öregemberek tökei, avagy a vénasszonyok lapos csöcsei lógnak-e lejjebb. Amúgy hiába is reménykedsz, mert magukra valamit is adó 20 év körüli bombázókkal nem fogsz itt találkozni, viszont az élet B oldalán élő többség azonnal szerepet kaphatna a kinézete alapján szinte bármelyik zombi filmben.

Vagyis, ha csak hányni szeretnél, azért kár is kimenned....

2022. aug. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Melyik nudi helyre mennél?
2022. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4%
Perverz öregek falkái, akikre senki sem kíváncsi saját magukon kívül....
2022. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
98%

Azok akik ezeket a negatív hülyeségeket írják, legalább tapasztalatból írjátok?

Mert szerintem pint az ilyen emberek élnek sztereotípiákból, és nem voltak még sose ilyen helyen.

2022. aug. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Én Görögországban voltam meleg nudista strandon, és tele volt gyönyörű testű meztelen 20-as 30-as srácokkal. :D Fiatal nők nem tudom mennyire preferálják ezeket a helyeket.
2022. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Nos attól függ hova mennél. Mert látom, hogy itt egyesek csak pocskondiázni tudnak, mindenféle tapasztalat nélkül. Én sok helyre járok, valahol tényleg az idősebb korosztály a jellemző, de van ahol teljesen vegyes és nagyon csinos fiatalokat is lehet látni szép számban. De ez engem nem érdekel, mert nem másokat stírölni megyek oda. Aki ezért megy ki és ez marad meg neki a nudista strandból, az nem nudista, hanem perverz.

Amúgy meg tök jó helyek, sokkal tisztábbak és biztonságosabbak, mint a gatyás strandok. És a legfőbb, hogy szabad lehetsz, élvezheted a teljes szabadságot. De ezt ki kell próbálni, mert nem lehet leírni. Szóval próbáld ki!

2022. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Akkor is kamuztal, most is !
2022. aug. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

"De ez engem nem érdekel, mert nem másokat stírölni megyek oda."


Nagyon helyes, mert a nudizmus nem erről szól. Aki bámészkodni, élvezkedni megy ilyen helyre, az nagyon gyorsan a kerítésen kívül találja magát.

2022. aug. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Csinos nőket nem fogsz látni, mert azok ingyen nem mutatják meg magukat.
2022. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!