Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A tatai Öreg-tónál még működik...

A tatai Öreg-tónál még működik az elektromos kishajó-bérlés?

Figyelt kérdés

Tatán, az Öreg-tónál régebben lehetett elektromos kishajót bérelni. Rákerestem guglival, egy FB-oldal jött fel találatként. Ott 2021-es a legutóbbi bejegyzés. Nyitvatartási idő van, de azt pl. nem írják, ősszel meddig vannak.

És aztán rákerestem a véleményekre, amelyek elszomorítóak voltak. Sokan panaszkodtak arra, hogy nyitvatartási időben nincsenek ott, vagy az összes hajó foglalt, telefonon nem érhetők el (megj.: én tel.számot nem is találtam azon az oldalon) stb. Mi sem tataiak vagyunk, oda kirándulnánk, és ha biztosan tudom, hogy nem működik e hét szombaton, akkor másfelé indulnánk. Ha működik, csak telített, akkor még elindulnánk. Ill. ha valaki tud róluk telefonszámot adni, megpróbálnám felhívni őket. Vagy ha van róluk valakinek friss (idei) tapasztalata, azt is szívesen elolvasnám.


Még annyit: pár éve béreltem ott kishajót, akkor nagyon jó volt, rengeteg szabad hajó is volt, örült a kisfiam is. Természetesen most is elsősorban a gyerekeimnek szeretnék örömet szerezni vele.



#Tata #Öreg-tó #elektromos kishajó
2022. aug. 31. 12:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!