Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten még tényleg létezik...

Budapesten még tényleg létezik olyan kocsma/szórakozóhely ahol koedukált a mosdó?

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy “még”? Nyilván vannak - mindig is voltak - olyan helyek, ahol nem reális nemenként külön helyiségeket kialakítani, jellemzően hely hiányában. De mondjuk egy melegbàrban további kérdéseket is fel tud vetni, ott meg azért nem praktikus.
2022. okt. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem Budapesten már nincs ilyen kocsma/szórakozóhely, én legalábbis elég sokfelé járok, de nem találkoztam ilyesmivel.
2022. okt. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan késdobálót ahová nők nem teszik be a lábukat és ott simán bemehetsz a nőibe senki nem fog szólni érte.
2022. okt. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van még egy csomó kocsma, ahol a mosdó kb. egyetlen wc-fülke, ahol van bent egy mosdókagyló is. Az ilyen nyilván "koedukált", de nem is mennek be egyszerre többen, tehát nincs ebből probléma.
2022. okt. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, vidéken még van ilyen ez okés, de Budapesten is még létezik?
2022. okt. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Persze hogy van... Nem csak kocsma, éttermek is...
2022. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NTBS ***** válasza:
Biztosan van. De extra magas színvonalú szolgáltatást ne várj.
2022. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kérdező a többfülkésekre gondol, nem a nyilván "koedukált" egyetlennel rendelkező helyekre.
2022. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Budapest Park. Van egy csomó fülke aztán hajrá, abba mész be amelyikbe akarsz.
2022. okt. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Budapest park azért nem a klasszik koedukált szerintem. Kocsmából én egyet sem tudok, étteremből talán néhány...
2022. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!