Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ukrán Magyar határon való...

Ukrán Magyar határon való átlépés!!!!?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem találkozott e már valaki ilyennel.


Kettős állampolgár vagyok(Ukrán,Magyar) és az történt velem hogy amikor szeretem volna kijönni Ukrajnából az Ukrán utlevél helyet a Magyart adtam oda. És mind kétt határon Magyar utlevélel jöttem átt Magyarország területére.


Szóval egyszerüen Ukrán útlevél szerint én Ukrajnában vagyok. Magyar útlevél szerint pedig kijöttem Ukrajnából ugy hogy nem mentem be.


Esetleg tudna valaki segíteni?! Hogy tudnám ezt helyrehozni,hogy csak egy országban legyen bent egy időben.

"Válaszokat előre is köszi"



2022. nov. 13. 03:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik 😃
2022. nov. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az mondjuk nem különösebben érdekes, hogy az ukrán hatóságok szerint te épp hol vagy, ha nem próbálsz meg ukrán útlevéllel belépni.


A magyar oldalról meg úgy néz ki, hogy van egy, gondolom külképviseleten kiadott magyar útleveled, amivel az első utad a külképviselet országából Magyarországra vezetett. De ha nem is így van, mert az előző belépésed Ukrajnába és kilépésed Magyarországról ukrán útlevéllel történt a magyarral a zsebedben, az a magyar hatóságokat nem zavarja különösebben , hiszen az orszag elfogadja a kettős állampolgárságot.

2022. nov. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!