Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Belefér egy napba a csillebérc...

Belefér egy napba a csillebérci Gyermekvasút és a Libegő?

Figyelt kérdés

A párommal szeretnénk elmenni kirándulni Budapestre, és ezt a két programot szeretnénk felkeresni. Azt láttam, hogy a Libegő felső állomásától egy erdei sétával elérhető a vasút (talán) János hegyi állomása. Ezek szerint nincs messze a kettő egymástól. Volt esetleg valaki úgy, hogy mindkét programot felkereste ugyanazon a napon, vagy ment-e át az erdei úton ami a két állomás között van? Mivel még nem jártunk ott, szeretném tudni, hogy ez az erdei út könnyen járható-e, illetve időben belefér-e egy napba mindkét nevezettesség? Ha igen, milyen sorrendben érdemes felkeresni őket? Ha nem, melyiket ajánlanátok inkább?

Köszi előre is!


2010. szept. 29. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Belefér. Libegővel felmentek a hegyre, átsétáltok a kisvasúthoz, mentek vele egy kört, és vissza lementek a libegővel. A libegő menetideje azt hiszem 10-15 perc, a kisvasút nyilván hosszabb, de azt nem tudom.
2010. szept. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én úgy csináltam, hogy elmentem a Fogaskerekű lenti állomásához, felmentünk végig, utána az Úttörővasúton a János hegyig, ott egy kis séta a hegyen és utána a Libegővel lemenni. Lefelé sokkal élvezetesebb vele az út, mint felfelé.
2010. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! :)
2010. szept. 29. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
simán! van a libegőnél gyeremekvasút megálló, kicsit séltni kell, de megéri!
2010. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!