Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyire elvont dolog egyedül...

Mennyire elvont dolog egyedül utazni hosszabb távolságra, több napra?

Figyelt kérdés
2022. dec. 4. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, sokan csinálják. Egészen más élmény mint társasággal, és imádom én is. Lehet elősre család, barátok furcsállni fogják, de ha megismersz más arcokat, rájössz, hogy mennyien vannak, akik csak egyedül utaznak. Ja, és nem gáz.
2022. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Most jöttem haza egy hosszabb útról, szerintem kb. 10% a szállodában lévők közül egyedül volt. Főleg nőket láttam. Nem tudom szerinted ez miért elvont dolog. Ha valaki amúgy is egyedül él, miért pont utazásra keresne valakit?
2022. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi elvont nincs benne.
2022. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
En szeretek egyedul utazni, nem elvont dolog egyaltalan
2022. dec. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából onnan jött a dolog hogy én alapból sokat kirándulok, utazom, túrázom egyedül. Csak amikor megkérdezik hogy kivel mész? Megint egyedül? Én alapból nem tartom furcsának, csak pl az emberek azt hiszik ilyenkor hogy nincsenek haverok, barátok akikkel együtt mehetnék. Én szeretek egyedül elvonulni, ismeretlen helyeket megismerni, felfedezni, de ezek kb ilyen egy naposak, saját szervezésben.
2022. dec. 4. 17:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5

Mondom, hogy épp Nepálban fogok 6 ezer méter magasan trekkingelni, nem fogom magammal vinni az asszonyt meg a 2 éves gyereket.

2022. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam hogy nem bennem van a baj hogy kötelező jelleggel kell hogy valaki velem jöjjön ha valahova el szeretnék menni.
2022. dec. 4. 18:05
 8/12 anonim ***** válasza:

Lehet egyedül is menni, de sokkal jobb a pároddal.

Egy embert csak azért vinni hogy ne egyedül menj, nem biztos hogy jó.

De sokkal jobb megosztani az élményeket együtt.

2022. dec. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha egyedül megy az ember, akkor nem kell más egyedi dolgait figyelembe venni, van hogy az egyik ezt szeretné, a másik azt. Én például több előnyét látom az egyedüli utaknak. Volt olyan, hogy az asszonynak nem is szóltam, szombati túlórának álcáztam egy egynapos túrát, egy hetes tengerparti nyaralást üzleti útnak, hogy ne akarjon az asszony velem jönni 🤣
2022. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9. Esti szállodai részre nem vagyok kíváncsi :D De biztos nagyon jó utazás volt :D
2022. dec. 7. 18:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!