Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Harkányban szilveszterezünk,...

Harkányban szilveszterezünk, Pécsre, Siklósra, valamint Eszékre (Horvátország) el-/átkirándulunk. Kérhetnék úti tippeket? Köszönöm.

Figyelt kérdés

Három 9 év alatti gyerkőcünkkel utazunk. Én ismerem a környéket, de felnőttként jártam arra, gyerekszemmel még sosem néztem körül, hogy mi lehet érdekes.

Tudnátok javasolni programokat? A gyógyfürdő, a siklósi vár, Pécs tervben. Érdekelne, mikor érdemes felmenni a TV-toronyba, az esti fényekért esetleg? Az étterem milyen?

Tudnátok a környéken éttermeket javasolni nem túl elszállt árakkal?

Köszönök minden utazási tippet.



2022. dec. 29. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha még megvan, Pécsen nekem a kedvencem a Főnix pizzéria volt, kicsivel a Dzsámi felett van a belvárosban. Nem csak pizza van, más olaszos ételek is.


Szerintem nappal érdemesebb felmenni a TV toronyba, de akkor már a Tubesen a kilátóba is, nincs messze, mert nappal többet látni, ha tiszta az idő, csak a fények szerintem nem érnek ennyit. Étterem passz, sosem ettem, ittam ott semmit.

2022. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!