Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tiszafüred vagy Poroszló?

Tiszafüred vagy Poroszló?

Figyelt kérdés
Még egyik helyen sem jártam. Melyik helyet érdemesebb felkeresni 1 napos kirándulás (nem strandolás) céljából nyáron?

2023. jan. 21. 10:01
A kérdező szavazást indított:
Tiszafüred
Poroszló
11 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindketto belefer es mindketto masert jo.
2023. jan. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A tükör előtt gyakorolnám a szembeköpést mindaddig, mig a csula patakokban folyik lefelé, ha csak ez a két szar hely lenne az opció a nyaram bármelyik hétvégéjén.
2023. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló, csak nem lehet annyira rossz hely egyik sem, hogy egy napot ne szánhatnék rá az életemből. Ha nem tudsz értelmes választ adni, inkább ne válaszolj.
2023. jan. 21. 12:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Poroszlót szerettem, ott van a Tisza-tavi ökocemtrum amit érdemes megnézni. Egész kreatívan meg lett csinálva és vannak vidrák is :)

De sztem belefér akár mindkettő.

2023. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a Tisza tavat tönkrevágták a helyi gyökér önkormányzatok.

De egy napra Poroszlót javaslom, még szépnek is tűnhet, ha vízi túrán részt veszel.

Tiszafüredet semmi esetre nem ajánlom, gyenge.

2023. jan. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tiszafüredet Halasnapkor ajánlom ha el akarod kapni az igazi füredi érzést, persze nem olyan már mint régen de még most is jó. Poroszlón van ökocentrum, de amúgy megsem közelíti Füredet, kisebb hely is jóval. Füred ízig vérig vidék, ezt a hangulatot más település nem tudja átadni, képeket felesleges nézni, ott kell lenni.
2023. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Majd meglátom hogy fér bele az időmbe, de lehet megfogadom a tanácsot és mindkettőt felkeresem.
2023. febr. 2. 16:35
 8/8 anonim válasza:
De ne egy napra menj lehetőleg, az kevés lesz, egy hétre mennék a helyedben minimum és lehetőleg egy Füredi kempingbe, biciklivel felszerelkezve (körbe lehet járni a Tiszta a gáton, gyönyörű). Kvázi ingyenes járat van Füredre nyáron Budapestről (Tisza-to expressz). Egy-két nap alatt lehet csalódás lesz, egy hét után viszont lehet minden évben visszafogsz járni, nagyon sokan visszajárnak, nagyon messziről.
2023. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!