Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonalmádit miért tartják...

Balatonalmádit miért tartják jó helynek?

Figyelt kérdés
Még a környékbeli fiatalok is? Ahogy néztem annyira menő helyek nincsenek is.
2023. jan. 28. 15:43
 1/10 anonim válasza:
100%
Jó a panoráma, a Balaton talán onnan a legszebb. Közel van Veszprém, Székesfehérvár.
2023. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ott a Balaton,könnyen megközelíthető,Füred,Tihany...
2023. jan. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban a fekvése miatt szerintem, és hogy közel van mindenhez. A legnagyobb városok, például Veszprém és Balatonfüred nagyon könnyen megközelíthetők innen. De ami még ennél is fontosabb szerintem, hogy Budapesthez a Balatonnak ez a pontja van a legközelebb, tehát nyáron a fővárosból ide lehet a leggyorsabban lejutni. Persze kilométerben számolva a déli part vagy az északi nyugatabbi részei sincsenek olyan messze, de a nyári dugókban az a néhány tíz kilométer akár több óra további utazást is jelenthet.
2023. jan. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valójában Siófok közelebb van, de minden másban egyetértek. Nekem is kedvencem lett, mikor egy társaság elvitt oda. Pedig nem rajongtam a Balatonért és előtte voltam már Siófokon. Egyébként a fűzfői bobpálya is közel van Almádihoz. :-)
2023. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
most siófokról beszélsz, hogy az a jó hely?
2023. jan. 31. 22:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érthetően Almádiról.
2023. febr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

de este is jó és nyugodt hely?


mert pl zamárdi eddig nálam a top mert kivételes a kilátás és a nyugalom és a hangulat


siófok meg jó ha az ember fejre akar állni és nem lesz rosszul az italtól

2023. febr. 2. 20:20
 8/10 NTBS ***** válasza:
Mert a Balaton partján található.
2023. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a parttól k.b. 500 méterre voltam, ott teljesen csöndes volt. De van a strandnál egy bár és az eléggé tele volt élettel még 20-ban.
2023. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még hozzátehetjük az almádis kilátót, Balatonfüredet, és Tihanyt is. Amikor Aládiban voltam, elutaztam Füredre és Tihanyra. Vállalkozó szelleműek akár még Zánka tetejére is kitúrázhatnak.
2023. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!