Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pécs-Győr, tudnék így közlekedni?

Pécs-Győr, tudnék így közlekedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeptember óta Pécs és Győr között ingázok az egyetem miatt. Egy vonat elvisz Pécstől Kelenföldig, a másik pedig Kelenföldtől Győrig. Mindkét vonat IC, helyjegyes. A kérdésem az lenne, hogy ha vennék egy tanulóbérletet Győr-Pécs viszonylatban, akkor az lehetséges lenne, hogy mellette csak a helyjegy, pótjegy árát kellene kifizetnem?

Az országbérleten is gondolkodtam már, de mivel helyjegyes vonatra nem érvényes, így a helyjegy megvásárlásával se tudnám használni...

Előre is köszi a segítséget!



2023. febr. 27. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Kalauzt kérdezz ezzel kapcsolatban.
2023. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Interrégió nem jó? Örökké tart eljutni azzal, viszont országbérletes.


Vagy S10 vonattal Kelenföldig, onnan meg diákjeggyel IC-vel.

2023. febr. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 NTBS ***** válasza:
Kérdezd a Mávot.
2023. febr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ha vennék egy tanulóbérletet Győr-Pécs viszonylatban, akkor az lehetséges lenne, hogy mellette csak a helyjegy, pótjegy árát kellene kifizetnem?"


Én úgy tudom hogy így van, de ezen az e-mail címen érdeklődhetsz:

informacio@mav-start.hu

2023. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!