Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Idén milyen idő lesz a Gerecse...

Idén milyen idő lesz a Gerecse 50 és Sárga 70 időpontjában?

Figyelt kérdés
Illetve milyen esőben teljesítménytúrán részt venni?

2023. ápr. 10. 09:27
 1/1 Pongi57 ***** válasza:

A Gerecse 50, ha jól tudom április 15-én lesz. Így 1-2 nap múlva már egész jó megközelítéssel olvashatsz időjárás előrejelzést. Én az Időképet használom, itt 3-4 nappal előtte már szöveges infót lehet találni. 24-36 órával előtte meg órára lebontott részletes hőmérséklet és csapadék adatokat.


Időben sokkal korábbról még nem fogsz releváns képet kapni az időjárásról. Az egy hétnél nagyobb időintervallumban inkább csak egy sokévi átlagot írnak ki, ez nem tükrüzi azt, hogy ténylegesen milyen idő lesz. Így az április végi Sárga 70-re egyelőre nem tudsz érdemben előrejelzést olvasni.


Még nem túráztam esőben hosszú távon, így nem tudom milyen lehet. Biztos a sár miatt nehezebb a haladás, nehezebb megfelelő helyet találni egy szerelvény igazításra, kis szusszanásra. Biztos sokkal fárasztóbb is. De talán sokakat elriaszt a rossz idő, így lehet, hogy összeségében előrébb lehet végezni. :-) De ez csak tipp, nem tapasztalat!

2023. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!