Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy van ez a pápa látogatás...

Hogy van ez a pápa látogatás miatt ingyenes vonat és busz járat?

Figyelt kérdés
Pápa látogatás miatt ingyenes vonat és busz járat lesz pénteken szombaton és vasárnap a fő városba. Kell valamit felmutatni, hogy oda megyek vagy csak a hely jegyet kell megvennem és ennyi. Mehetek.

2023. ápr. 25. 16:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Elég ha bemondod hova mész.
2023. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na ez tök jó! Köszönöm☺️
2023. ápr. 25. 16:36
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Tök jó, csak nem igaz. Meg nem is ide illik, hanem a közlekedésbe.

Az érvényes belépőt kell felmutatnod, vagy az érvényes regisztrációt.

2023. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
3-as, ha pénteken akarsz már utazni. Vasárnap nem kell a regisztráció .
2023. ápr. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
4. Nekem mindegy. Úgy veritek a kérdezőt, ahogyan jólesik.
2023. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Simán felülsz a vonatra, és mész mint a többi paraszt.

A magyar államnak EZ a fontos, érted? Nem a szegénység felszámolása, hanem a cirkusz a vidéki parasztok kedvéért.

Indulj neki és bégess.

2023. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Pápa látogatás miatt ingyenes vonat és busz járat lesz pénteken szombaton és vasárnap a fő városba."


Jól hangzik és nyomatja a média ezerrel, csak nem igaz ebben a formában. Illetve félinformáció.

"A MÁV-VOLÁN-csoport és a GYSEV díjmentes utazást biztosít az ország bármely pontjából a fővárosba az április 29-én a Rózsák terén és a Papp László Budapest Sportarénában tartandó rendezvényekre, valamint április 30-án, az Őszentsége Ferenc pápa által a budapesti Kossuth téren bemutatandó szentmisére érkező és onnan hazatérő zarándokok számára.

Az április 29-én (szombaton) a Rózsák terén és a Papp László Budapest Sportarénában tartandó rendezvényekre érvényes belépővel rendelkezők, az azt igazoló regisztrációt felmutatva már április 28-án (pénteken) 12 órától megkezdhetik díjmentesen a Budapestre történő utazásukat.

[link]

A vasárnapi szentmisére mehet bárki regisztráció nélkül, így ott nincs mit felmutatni. Ellenben érdemes előtte friss infókat szerezni, mert kétlem, hogy mondjuk vasárnap délben vidékről Pest felé is ingyen lesz ezzel az indokkal, mikor már vége a misének. Szerintem még lesz idősáv korlátozás.

2023. ápr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
tiszta kaosz. a vasarnapi misere nem kell regisztralni, igy nem tudom, hogyan kell igazolni hogy oda mesz.
2023. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
A pápalátogatásra amihez adnak igazolást azt be kell mutatni, péntek 12 órától kezdődik az ingyenes utazás, bárhonnan az országból a fővárosba! És igen, egyik nap, akkor meg bárki mehet bemondás alapján! regisztráció igazolás ilyesmik nélkül (ez a vasárnap), ingyen. Vasutas vagyok, mostani infók.
2023. ápr. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!