Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hol tudok túra útvonalakat nézni?

Hol tudok túra útvonalakat nézni?

Figyelt kérdés
Hol tudok túraútvonalakat nézni interneten? Nem találok sehol egy oldalt. Vezetett túravezetés is érdekell. Nem merek így térkép nélkül elindulni el ne tévedjek az erdőben.

2023. máj. 2. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
2023. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra ügyelj , hogy online terkepek esetén térerő nélkül nem sokra mész, tehát érdemes letölteni az alapterkepet.
2023. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél térképet vagy szedd le az openstreetmaps-et.


Én mindig úgy túrázok, hogy kinyitom a térképet és kinézek egy útvonalat kb-ra ami megfelelő hosszú. Ott látom azt is, hogy mik esnek útba (patak, forrás, tó, kilátó stb.). Aztán menet közben, ha túl sok vagy túl kevés még van, hogy variálok rajta.

2023. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért az online szolgáltatásokkal óvatosan, mert gyakran nincs térerő az erdőben, hegyekben. Ott ha gond van a mentőket se tudod hívni.
2023. máj. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, ha nem egyedül mész vagy legalább tudja valaki, hogy mi az útiterved és attól ne térj el.
2023. máj. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Humap applikáción tudsz tervezni és mutat minden túraútvonalat.
2023. máj. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Turistautak openstreetmaps

Mapy.cz

Locus

De a legjobb egy térkép, iránytűvel, ha biztosra akarsz menni.

Melyik hegységbe mennél?

2023. máj. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elsőnek valamilyen látogatotottabb hehyre mennék pl rámszakadék. De utánna össze vissza akár országon kívül is. Attól még parázok ha egyedül vagyok az erdőben és rám esteledik.
2023. máj. 4. 20:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Tervezz úgy, hogy ne esteledjen rád.

Én mondjuk lámpával többször voltam éjjel is, de csak ismert helyen és lakott terület közelében.

2023. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor vigyél magaddal valakit, kérdező. Pakolj úgy, hogy túléld a sötétet is, ha netán az erdőben ragadnál pár órára napnyugta után.
2023. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!