Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyire lenne furcsa, ha egy...

Mennyire lenne furcsa, ha egy nő egyedül menne 1-2 napos kirándulásokra?

Figyelt kérdés

Barátoknak más az érdeklődési köre, nem érnek rá, vagy éppen sokkal messzebb laknak.

Párom nincs.

Testvéreim gyerekesek, szüleim dolgoznak, inkább pihenősek, nem túrázósak.


Viszont pénzem, autóm és időm lesz arra, hogy a nyári szünetben elmenjek oda, ahová eddig nem jutottam el.


Könnyebb túrákra, múzeum, emlékmű- és városlátogatásokra gondoltam, mert már nem akarok tovább várni, hogy mikor lesz ezekhez megfelelő partnerem. Viszont félek, hogy túlságosan egyedül érezném magam. Csacsogós ember vagyok, szeretek valamit másokkal együtt megélni, de most tényleg nincs az életemben olyan ember, aki alkalmas lenne ezekre. Ha mentem nagyobb utazásokra is egyedül, a végén volt mindig egy ember, egy csapat, akikkel a napot töltöttem. Úgyhogy egyrészt nem tudom, mire számítsak magamtól, másrészt pedig félek, hogy megszervezem magamnak a programot, elmegyek és végül teljesen rossz szájízzel érek belőle haza, mert csak a magánnyal fog tudatosulni általa az ember. Nyilván ez nem derül ki, addig még ki nem próbálja az ember, de érdekelne, hogy nektek erről van-e tapasztalatotok? Bejött vagy sem az egyedüli 1 napos kirándulás?


Másik kérdés, hogy ti erről mit gondoltok? Aki így tölti a szabadidejét, az már gyanús, hogy mennyire egyedül van? Furcsa kérdés tudom, de sajnos most ilyen önemésztésben vagyok benne, így fel kellett tennem. 22 éves vagyok


2023. máj. 30. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2023. máj. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Sokan utaznak egyedül, egyáltalán nem lenne furcsa.


Elmész egy párszor, ha nem jön be egyedül, akkor keresel valami facebook csoportot, ahol tudsz szervezni kirándulásokat hasonló érdeklődésű emberekkel.

2023. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Én kifejezetten szeretek egyedül menni, akár egy hétre is. És akkor nem kell azon agyalnom, hogy akivel megyek, az éhes/szomjas/fáradt/miért süt a nap/miért nem süt a nap/ez a szoba déli/ez a szoba miért nem déli/ezt nézzük meg/ezt ne nézzük meg/sok a két óra erre/kevés a két óra erre/stb.

A hócipőm tele volt sokszor az egyébként szeretem-barátaimmal.

Én szeretek egyedül menni.

2023. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Nagyjából semennyire.
2023. máj. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretek egyedül utazni. Meg vannak magyar nyelven is blogok

[link]


Nem mind aktív már, de rengetek tapasztalatot találsz benne, zömmel egyébként lányok tollából. Érdemes belevégni!

2023. máj. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek é igényeik eléggé sokfélék. Semmi meglepő nincs abban, ha valaki egyedül utazik, szórakozik, vagy bármit tesz. Ez kizárólag az illetőn múlik.

A depressziós hangulatnak kifejezetten jót tesz egy mozgalmas időszak.

2023. máj. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írtad volna, hogy Pakisztánba tervezel így menni, akkor azért meglepődtem volna, de így itt Magyarországon egyáltalán nem furcsa szerintem.
2023. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Nem furcsa, én is ismerek valakit, aki egyedül szokott túrázgatni.
2023. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem furcsa. Nekem az a furcsa, hogy sokaknak mindenhez társaság kell és ha nincs senki, inkább otthon maradnak. Én nem vagyok ilyen, imádok egyedül kirándulni. Sosem nézett furcsán rám senki, bár az sem érdekelt volna, ha igen. Az a fontos, hogy én jól érezzem magam és az adott. :)
2023. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Elmondom a tapasztalataim. Többször jártam más országokban egyedül, legtöbb helyen nem néztek furcsán rám viszont Spanyolországban igen. Ott nem a kultúra része egyedül étkezni, stb, de ettől még kedvesek voltak velem. Szóba elegyedtem többekkel, mondták, hogy vigyázzak magamra, ilyenek, szóval abszolút nem volt negatív élmény. Viszont bennem is ez van még mindig, hogy nem normális egyedül utazgatni, csak szívás ha az ember amúgy megtehetné, de nincs kivel..mondjuk telefonálni szoktam ilyenkor családdal, ismerősökkel, hogy lássák vannak szeretteim.
2023. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!