Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kulfoldrol hazaterve mas is...

Kulfoldrol hazaterve mas is tapasztalta, hogy azonnal kikezdik, próbálják leepiteni az emberek? Ha nem is az osszes. Egy evig voltam kint, azt hittem hazaterve laza lesz minden de olyan gyomrosokat kaptam h csak nézek...

Figyelt kérdés
2023. jún. 2. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Ezt a kérdést a saját környezeteddel kellene tisztáznod.

Másoknál -normális embereknél- nem akkora szám, hogy már volt valaki külföldön!

2023. jún. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Mármint, hogy akarnak leépíteni? Lepontozhatsz, de nem teljesen értem
2023. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Arra gondolsz leépítés alatt, hogy már nem keresik a társaságodat, nem barátkoznak veled?

Ebben az esetben a helyzet az, hogy nem ők építenek le téged, hanem te építetted le őket akkor, amikor kimentél és itthagytad őket. Nyilván mindenki élte az elmúlt egy évben is a kis életét, lettek új barátai. Kiestél a körből, ez van, te választottad, ez a külföldre költözés ára.

2023. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

Amíg te elvoltál, ebben a szánalmas országban felütötte a fejét a mucsai ostobaság.

A buta barmok öntudatra leltek, és magukra ismertek miniszterelnök urunkban.

Te hozzászoktál a szabadsághoz, a jó okttáshoz, a rendes egészségügyhöz, ahhoz, hogy elmondhatod a véleményedet.

A mucsai paraszt eközben más irányt vett, és azt gondolja, neki az oroszfsz felszopás, a nyomor, a töredezett utak, és hogy korán hal épp megfelelő.

Olyan életet akar, mint a tróger szüleié volt. Azt akarja, hogy a gyerekei is trógerek legyenek.

Szerintem az ő dolga.

Te pedig menj vissz nyugodtan nyuatra. Élj tisztességes életet.

Ne nézz vissza a parasztokra.

2023. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem politikai kérdés volt és nem is a saját magánéleti körömről szól.

Egyszerűen arról, hogy például hazajöttem, csatlakoztam egy picinyke kirándulós csoporthoz és még el sem mentünk kirándulni de már mindenfélét pletykálnak rólam meg lehordanak a hátam mögött az emberek.

Már el van titkolva a kirándulás ideje, a tagok fele szóba sem áll velem, amikor én nem akartam semmit csak elmenni kirándulni.


És egyszerűen nem értem mi van itt..... Nem..... értem.

nem

2023. jún. 2. 18:22
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

...és nem is veled van a baj.

Igaz??!

2023. jún. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na itt kezdodik..
2023. jún. 2. 21:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az, akit kint is mindenki kiközösített?
2023. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha a hazajöveteled után csatlakoztál a csoporthoz, akkor nincs köze ahhoz, hogy előtte külföldön voltál.


Vagy max. annyiban, ha mindent fikázol, hogy "külföldön ez is jobb", az nagyon fárasztó hosszú távon és egy új társaságban beképzeltnek gondolhatnak.

2023. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legyél visszafogotabb, ez egy fél siker kulcsa lehet.
2023. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!