Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyire gyakori hogy olyan...

Mennyire gyakori hogy olyan ember aki az ország keleti részében lakik, soha nem járt a Balatonnál?

Figyelt kérdés

Én kevesebb mint 2 órányira laktam Siofoktól, igy elméletben akar 1 napos strandolást is tudtunk volna csinálni a családdal, viszont a szüleim nem szerettek menni nyaralni, igy csak táborban voltam a Balatonnál.

Viszont aki Debrecenben lakik annak több mint 3 óra a Balaton, ha pedig nem akar venni autópálya matricát akkor kozel 5 órás az út. Ez benzinben sem keves pénz és abban a régióban általában kevesebbet is keresnek az emberek.


2023. jún. 24. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az ország nagy részén nem túl tehetős emberek élnek és a Balaton igenis messze van Debrecenből nézve, teljesen általános és megszokott, ha valaki onnan nem jut el a Balatonhoz.



Akinek meg van pénze, az nem biztos, hogy az utazási időben hasonló tengerpartok helyett a Balatont választja.

2023. jún. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Nesze van ,nem éri meg,sok a cigány.
2023. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Már felnőtt voltam saját keresettel, amikor eljutottam a Balatonra Debrecenből. 8 óra volt vonattal.

Egyébként jártunk nyaralni gyerekként, úgy 0 és 12 között évente, amíg el nem váltak a szüleink, de a Dunántúlra sose mentünk, jellemzően Szeged-Szarvas-Békéscsaba, vagy az É-Középhegység volt a cél.

2 gyerekem van, egyik se látta még a Balatont. Hamarabb eljutunk velük Görögországba, Ciprusra...1,5-2,5 óra repülővel és sokkal szebbet látnak.

2023. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az út hossza, körülményessége ami miatt nem mennek le. Autóval még csak-csak, de tömegközlekedéssel végigszenvedni a napot családostul nem lehet felemelő.


Illetve szerintem nincs is rá igény. Szép meg minden, de azért nem nagy was ist das. Jobban járnak az emberek, ha elmennek tengerpartra, ha valódi tengert akarnak látni.


Egy sima strandoláshoz meg igazából tök felesleges az ország másik felére utazni, keleten is vannak strandok, élményfürdők.

2023. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!