Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nagykanizsán miért nincsen...

Nagykanizsán miért nincsen SEMMI?????

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 12:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Mi nincs?
2023. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%

Zala folyó hogy jön a kérdéshez?

Rohadtul nincs a környékén sem.

2023. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Van KFC, Meki, 5-6 féle hipermarket (van, amiből több is), Könyvtár, Művelődési Központ, Kórház stb.. Mi az, hogy nincs semmi?
2023. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Köszönjük az újabb nyári szünetes unatkozó kérdését, aki még azt sem tudja megfogalmazni, hogy egészen pontosan mi a baja.
2023. júl. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Én sem értem a baját. Na mindegy, majd megírja talán...
2023. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%

Azért a kérdés kiírójának eléggé igaza van. De a #3as személyében meg is jött a válasz; KFC meg Meki. Ezek a legfontosabbak persze. Egy szintnek ez valóban elég...


Az senkit nem érdekel, hogy az ikonikus Tugsram bekrepált, mincs munkahely, meg a fél város nyugdíjas.


Nagykanizsán tényleg nincs semmi.

2023. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

#6 vagyok.


Ja tényleg, a 3 méteres sétáló utcát valóban kihagytam. Amit x éve ígérgettek, és végre van, de üzlet ami nyitva alig, meg fel jött a kő az egészen szinte.


Való igaz, pezsgő város.

2023. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Nem írta, hogy mi hiányzik, csak beböfögött, hogy "NINCS SEMMI JÁÁÁÁJJJ". Ezzel nem lehet mit kezdeni.
2023. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%
2023. júl. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
87%
Nekem ugyan semmi közöm Nagykanizsához, de Balatonról el szoktunk nézni oda is. Nekem hangulatos kis városnak tűnik. Azt nem tudom, hogy milyen a munkalehetőség ott. De hogy ne lenne szép, és nincs ott semmi az nem igaz. Nyilván aki egy pezsgő éjszakai belvárosi életet szeretne annak nem igazán jó hely. De a nappal sétáló, fagyizó, vásárolgató család elvan. Olyan mint a magyar átlagos kisváros bárhol az országban. (csak sokkal szebb a belvárosa)
2023. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!