Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Megéri elutazni Veszprémbe?

Megéri elutazni Veszprémbe?

Figyelt kérdés

Milyenek a veszprémi európai kulturális programok?

Ingyenesek a programok? Olvastam a gyárkert koncertekről, simán bárki odamehet és besétálhat vagy regisztrálni kel vagy belépőt kérnek ott?

Milyenek az egyéb programok?

Az érsekség milyen? Szép lett?

Az állatkert milyen?

1 napos kirándulásra gondoltam.



2023. júl. 10. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még sosem jártál ott, akkor egyszer érdemes megnézni a belvárost, a várat és az állatkertet.
2023. júl. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Engem is érdekel, hogy milyenek az idei kiemelt programok.
2023. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes.
2023. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Anna Netrebko lep föl Veszpremben ma vagy holnap. Nezd meg a veszprem oldalt interneten. A Mariza portugal enekesnö lep fel most csütörtökön, faro stilusban enekel. Termeszetesen nem ingyen. Te sem ingyen dolgozol.
2023. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2023. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Le vagy maradva. Az ingyenes koncertek azt hiszem mar lementem, az arak valtozokak. Az allat kert nem rossz, de maga a varos is szep.

Ha koncertre tomegkozlekedesel mesz, nezd meg h megy e vissza haza fele, mert kb az utolso Vonatok is nekem elmentem mar 20:30korul. A Koncertek pedig kb 10ig voltak.

2023. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Az EKF programokból elég sok van szóval azokat érdemes megnézni az oldalukon ( [link]

Az ingyenes Gyárkert koncerteknek mér vége van. De ha ezen a héten tereztek mennni akkor most lesz (júlis 19-22) az Utca Zene fesztivál amin ingyenes koncertek vannak.

Az állatkertet is érdemes meglátogatni viszont ha az egész állatkerten végig szeretnétek menni az legalább egy fél nap.

2023. júl. 17. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, nem kell, hogy mindenkinek tetszen az Anna Netebko, de attol ö meg vilaghirü.
2023. júl. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!