Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Elindulnátok úgy a Balatonra...

Elindulnátok úgy a Balatonra nyaralni, hogy előre látjátok hogy végig rossz idő lesz?

Figyelt kérdés

Nyilván tudom, hogy a Balatonon mást is lehet csinálni, felnőtt társasággal vagy nagyobb gyerekkel nem is lenne probléma a történet de van egy pici gyermek is akinek a fürdőzés jelent mindent.


Elindulnátok így?



2023. júl. 12. 09:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki van fizetve? Otthon jobb lenne? Attol fugg. Ha a szallas csak egy lyuk es ott kell punnyadni, akkor nem. De te ismered az egeszet.
2023. júl. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

És beltéren nincs fürdőzési lehetőség?

Mennyi időre mentek? Szerintem elég ritka, hogy egy hétit végig rossz idő van. Mára is esőt mondtak mifelénk, tök meleg van és süt a nap. Persze délután, este eshet, de az már mindegy. Napközben akkor is ki lehet használni a jó időt.

Meg persze nekem az is jó, ha pihenés van, nem a szokásos környezet és a napi rutin.

2023. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Egyszer voltunk úgy, nem mennék ha rossz idő lenne.
2023. júl. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Simán mennék, főleg ha egy hétről van szó. Ha egy-két nap esik is, vagy van egy hatalmas vihar (még talán élvezné is), azért egy nap legalább lesz amikor lehet fürödni. Meg sok más program is van, olyan ai ami kicsiknek szól.
2023. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#1 Nincs kifizetve, országosan mutat rossz időt szóval itthon se tudna medencézni.

A szállás egy lyuk olyan értelemben, hogy van nagy udvara főzőhelyiséggel, játszótérrel de semmi extra.


#2 Balatonlellére megyünk 6 napra. Július 30 (vasárnap) indulunk és szombaton jövünk.

Előrejelzés alapján zivataros idő lesz akkor végig.

2023. júl. 12. 12:52
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy elég messziről, ugyanis Kisvárdáról utaznánk.
2023. júl. 12. 12:52
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik meteorológus megmondja neked most, hogy milyen idő lesz 30.-án azt kitüntetem. Az egy hétnél távolabbi előrejelzések az elmúlt évek adott időszakban jellemző időjárását adják meg, de ennek a bekövetkezési valószínűsége elég csekély. Majd 22.-én nézz rá az előrejelzésre.
2023. júl. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7 Értem de ebben az évben eddig az volt a tendencia, hogy valójában amit jeleztek előre hőmérsékletet annal jóval hűvösebb lett mire odaértünk.


Ráadásul most a héten hőhullám volt, amely a hétvégén és jövő héten tovább folytatódik. Logikus, hogy most erőteljes lehűlés következik majd.

2023. júl. 12. 12:59
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ennyire előre egy időjárás előrejelzés sem tudja.

Augusztus elején jó eséllyel nyári idő lesz pár zivatar belefér.

2023. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen mennék. Simán alakulhat úgy, hogy éjszakánként esik, nappal nem, ha nincs nagy kánikula, legalább nem szenved a kicsi. Annyi minden mást is lehet csinálni. Lellétől nincs messze Csisztafürdő, ott fedett medence is van, 1 napot ott töltenék, megnézhetitek pl. a Madárparkot Kerekiben, az sincs messze.
2023. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!