Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Idén a Balaton mellett vagy a...

Idén a Balaton mellett vagy a külföldi nyaralás mellett döntöttetek? Mi volt lényeges szempont a döntés meghozatalában?

Figyelt kérdés
2023. júl. 13. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Olcsóbb külföldön, többet kap az ember a pénzéért, minőség a szolgáltatásokban, szívesen látják a vendéget. Így van lehetőség szép élményekkel hazatérni és pihenni.
2023. júl. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 47. válasza:
100%
A Balatonnál, ha kifogsz egy rossz időt, véged. Ez a tengernél ritka.
2023. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Miért zárja ki egymást a kettő? A Balatonra is megyek + külföldre is...
2023. júl. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se, minden drága lett.
2023. júl. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi kutyával járunk nyaralni és itthon nem látják szívesen a kutyánkat. Sem a szálláshelyen, sem a boltokban és sem a parton. Ezért mi oda megyünk ahol ez nem probléma. A másik szempont, hogy nyaralás közben szoktunk ruhákat vásárolni. Annak meg itthon semmi értelme.
2023. júl. 14. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A Balaton nekünk unalmas és semmi sem garantálja, hogy jó idő lesz. 1-2 napra szoktunk leugrani strandolni. Idén egy hosszúhétvégére megyünk le barátokkal. Ha már annyit fizetünk, mint egy helyi olasz étteremben a tengerparton, akkor inkább az utóbbit választjuk, mert nem minden nap eszik az ember a tenger mellett kagylót, érted... Rendes nyaralásnak külföldet szoktuk választani, mindig máshova megyünk, olyan helyekre, ahol van tenger is, és sok látnivaló is. 1 napot strandolunk, 1 napot felfedezünk.
2023. júl. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Balatonra megyek, de több lesz a munka, mint a nyaralás. Badacsonyba van egy kishétvégi nyaraló, és elég sok takarítás és felújítás kellene rajta megcsinálni. Bár fontolgatom, hogy elkellene adni, mert túlsok vele a munka.
2023. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Külföld. Az ár miatt.
2023. júl. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
79%
kulfold. ugyanannyi, vagy kevesebb penzert inkabb a tengert, es a gyrost valasztom, mint a langost es a pocsojat
2023. júl. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Balaton. 1: nekünk csak 1 óra leugrani. 2: max németül tudnék makogni valamit. 3: Eü okok miatt még ez is húzós nekem. 4: a gyerek is nagyon rossz evő nekem meg szinte minden tiltó listás, semmi kedvem külföldön kórházba kerülni. 5: bár imádtam pancsolni, úszni, stb, már ez sem nagyon megvalósítható. 6: gyűlölöm a nyarat, 25 fok felett már az ájulás kerülget állandóan.

Szóval inkább a közeli Balaton. Plusz egyébként én jól érzem magam kempingben, nem akarok luxusszállóba menni, vellness szintén hidegen hagy.


Szóval Balcsi, illetve szeretek túrázni, kirándulni, felfedezni az ország tájait.

Várom a lepontozást, mert tapasztalat, a Balaton ciki, a külföld a menő. Ja, hallottam azt is, hogy a Balatoni nyaralóba leugrani pár hétre nem számít nyaralásnak...

2023. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!