Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy vágnátok neki egy urbexel...

Kólalány kérdése:

Hogy vágnátok neki egy urbexelésnek?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam, és nem tudom, hogy érdemes készülni. A Preisich Szanatóriumot szeretném meglátogatni, de sajnos nem tudom, lezárt terület ez? Őrzik? Hogyha fotókat készítek, és feltöltöm a netre, mennyire büntetnek meg érte?

Köszi a nem troll válaszokat!



#fotózás #urbex #Preisich Szanatórium
2023. júl. 21. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Először elkezdeném megnézni a kérdéseimre a válaszaimat a neten, és ha ezeket nem találom meg, akkor írok ki egy gyakori kérdést, hátha valaki jobban tud kikeresni dolgokat és nem a gyakorival kezdeném és meg sem próbálnám magam kigúglizni.
2023. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hogy érdemes készülni? Belépsz pár urbex csoportba és keresel olyanokat, akik már jártak ott. A másik hogy még jobb is ha egy területet őriznek, mert kisebb eséllyel futsz bele hajléktalanokba. Vannak köztük normálisak, de a legtöbb ellenséges ha megzavarják őket. Rossz állapotú épületeknél gyakori az omlásveszély, elkorhadt lépcsők stb. Semmiképp se egyedül vagy egy 50 kilós haveroddal menj, hanem olyannal aki tud segíteni.
2023. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia. Ahogy korábban is írják Facebook csoportok hasznosak és semmiképp ne menj egyedül. Ott én nem voltam de neten nézz utána a kérdéseidnek. Urbexes csoportok, youtube, facebook, insta stb. teli van ilyen képekkel, én is szoktam feltöltögetni. Van pár íratlan szabály ami le van írva pár helyre ha rákeresel, tehát azokat tartsd be azért. Ez egy jó hobbi, viszont odafigyelést és utánanézést igényel. Sok sikert és vigyázz magadra!
2023. aug. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!