Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Siófokon mit lehet csinálni...

Siófokon mit lehet csinálni rossz időben?

Figyelt kérdés

Most megyünk majd nyaralni és hát esős, hideg időt ír. :((( Strandolós nyaralást terveztünk, más programmal nem igazán számoltunk.


Mit lehet csinálni esős, hideg időben Siófokon? Mozira gondoltam, de csak egy kis mozi van ahol napi 1x játszák majd a filmet ami érdekelne, szerintem már minden jegy elkelt, de ha be is jutunk akkor is az 1x 3 óra, marad 6 és fél nap...


Mit lehet ott csinálni strandoláson kívül?


2023. júl. 21. 15:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, megtaláltam egy korábbi kérdést ahol ilyen füredi kirándulást ajánlottak, de nincs kedvem esőben kirándulni + pár éve már végigkirándultuk az északi partot és nem nagyon nyűgözött le.
2023. júl. 21. 15:07
 2/10 anonim válasza:
11%
Szexelek a kiválasztott csajjal...
2023. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont ezért nem megyek a Balatonra nyaralni :D
2023. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3

Hát ja, mi is inkább Dél-Európába akartunk volna menni, az eddig mindig bevált, csak ott nem fogadják el a csodás szép-kártyát...

2023. júl. 21. 15:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak nem lesz egy hétig végig rossz, esős idő...

Amúgy pont ezért kell a SZÉP-kártyát a boltban elkölteni, mert így most ablakon kidobott pénz lesz belőle :(

Ha csak hűvösebb, vagy borult idő van, akkor továbbra is a kirándulás a legjobb opció szerintem...

Esőben meg marad a mozi, ásványmúzeum vagy a kocsma 😀

2023. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5

Igen, csak már volt lefoglalva szállás amikor bejelentették hogy lehet boltban is használni, és addigra szerintem késő lett volna már külföldi utat keresni. :/ (gondolom nem véletlenül vártak eddig a bejelentéssel)

2023. júl. 21. 15:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, én is csak utólag vagyok ilyen okos, és már úgyis mindegy, nem a mostani nyaralásra szántam a tippet.

Ráadásul biztos, hogy azért most jött ki ez a rendelet, hogy a balatoni szállásadókat támogassák, különben a kutya se menne ilyen árak mellett, még a SZÉP-kártyát is elwellneseznék inkább...

Hátha nem lesz olyan vészes az idő, de ha mégis, majd a helyzet adja magát. Mentek majd játékterembe léghokizni vagy ilyesmi :) Vagy valami parti helyre beültök és nézelődtök.

Ne keseredjetek el, még esőben is jobb ott, mint mondjuk dolgozni vagy otthon ablakot mosni 😀

(Én majdnem 10 éve tettem fel hasonló kérdést, maldív-szigeteki nászutunk idejére volt siralmas előrejelzés, aztán mindössze borult idő volt, így szerencsére annyi volt, hogy "csak" harminc-pár fok volt. De amit én ott kaptam a hozzáértő válaszadóktól... 😊)

Jó szórakozást kívánok, aztán majd megírhatnád, mit találtatok ki, hátha másnak még jól jönnek ötletek! 🙂

2023. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazából semmit. Beülhettek étterembe, na de az sem egész napos program.
2023. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szépkártyát jövő hónaptól elfogadják csirkefrhátra és lazacra is. Innentől nincs mentséged arra, hogy siófokra - érted, a prolifalvára - msz nyaralni ahelyett, hogy 15.000 forintért valami tengerpartot kerestél volna.
2023. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9

Mint már korábban írtam, “ már volt lefoglalva szállás amikor bejelentették hogy lehet boltban is használni, és addigra szerintem késő lett volna már külföldi utat keresni”.

2023. júl. 21. 17:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!