Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Taxis a cim megadása után...

Taxis a cim megadása után totál ellenkező irányba visz. Miután szólok, elnézést kér és irányt vált és fejből hazavisz. Ilyenkor direkt csinálják, hogy több legyen a viteldíj, vagy tényleg véletlen tévedés? Már többször előfordult velem.

Figyelt kérdés
2023. júl. 24. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az az érdekük, hogy minél nagyobb legyen a bevétel. Aki nem ismerős azon a részen, ahova viteti magát, nem is tudja, hogy éppen lehet rövidebb úton is menni.
2023. júl. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Nem tudom elképzelni a szitut.

Miért gondolná, hogy nem vagy ismerős arra, ahová viteted magad?

Mert ha gyakran előfordul, akkor gyanús, de szerintem elég ciki neki mindig rápróbálni, mi van, ha valaki kicsit hevesebben reagál, ha atvágást gyanít?

2023. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Én mindig telefonomon megnyitott gps-szel ülök be ismeretlen helyen, jó feltűnően nézem. Soha nem próbáltak még átvágni. 😀
2023. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kisvárosban dolgozom, késő éjjelig. Annyiszor mentem már taxival haza, hogy mindegyik társaság felajánlott már nekem átalánydíjat, szóval ismernek, és bárhová utazom városon belül, bármeddig tart, ugyanannyit kell fizetnem.


Néha van új taxis, azokkal mindig közlöm az elején, hogy átalánydíj, nehogy beindítsa az órát. Kis szar utcában lakom, első alkalommal szinte mindegyiknek navigálnom kell, mert nem ismerik. De még így is van egy pár macho, aki nem hiszi el, hogy tudom, merre lakom, mert ő a taxis, és jobban ismeri az utat...


Ha nem átalánydíjas lennék, én is azt hinném, hogy trükköznek, de így tudom, hogy csak szimplán idióták.

2023. júl. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az utolsó valóságtartalma egyenlő a nullával.


Nincs olyan, hogy altalanydij, mivel az törvény ellenes, illegális, nem megengedett és semmilyen haszonnal nem jár a taxis felé. Te kockáztatnál egy bírságot a nulla haszonért? Nem. Ilyet senki nem tesz. Nincs már óra nélkül megyünk, akkor mehet zsebre, mivel már rég nem így működik.


Vagy 20 éve taxiztal utoljára vagy ami valószínűbb, hogy hazudsz.


A kérdésre válaszolva pedig a 20. fuvar után nem mindig van kedve az embernek jól átgondolni az útvonalat, lehet csak nézi a gpst vagy macerás megfordulni és amikor szólsz akkor összeszedi magát a sofőr. Sok olyan van mint te, akik problémáznak a 30 Ft-os kitérőn, mert kb. annyi szokott lenni, csak mivel nem a megszokott ezért muszaj szólnod.

2023. aug. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 5. elég beszűkülten gondolkodik, és mivel nem jut eszébe, hogy a magyar törvények csak Magyarországon érvényesek, ezért ahelyett, hogy gondolkodna, inkább lehazugozza a másikat.
2023. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

6. Érveid nincsenek, de én vagyok a beszűkült. Jól van.


Persze Puerto Rico-ban nyilván nem így működik, de mivel az irreleváns, mivel Magyarországon magyarul tettek fel kérdést miért kellene foglalkoznom vele?

2023. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!