Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeretnék olyan utazásra...

Szeretnék olyan utazásra menni, ahol a hegyekben vagyok, hó van télen, de nem síelek, hanem benn vagyok egy kandallóval fűtött faházban. Létezik ilyen szállás? Jó lenne 3-4 éjszakára, de a kandallóhoz sem értek.

Figyelt kérdés
Ha Magyarországon esetleg nincs ilyen, főleg mert a havat szerintem nem lehet garantálni, akkor hol, esetleg osztrák alpok?
2023. aug. 7. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze az Alpokban magán szállásokon Ausztriában.Nem kötelező síelni.
2023. aug. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Alpok, de a Tátra, de bármelyik magasabb hegy. De garantált hó nem nagyon van már, legfeljebb fent északon.

(Főnököm mondja, hogy a síelők úgy szokták, hogy nappal síelés, este iszogatás egy hüttében. Az arány napról napra az utóbbi felé billen. Ő már olyan magas szintre fejlesztett ez, hogy lécet nem is visz.)

2023. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Ezt hívják Svájcban és Ausztriában munkásszallonak. De egyébbkent az összes apartman majdnem faház.En sokat voltam kint. Csak olyant kell keresni.
2023. aug. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézze a hojelenteseket. Vigyázzon , hogy milyen magasan van a faház a faluhoz képest. 18%-os emelkedo stb.. Jó téligumi, aksi max 4 éves. Kint 3-4 annyi az aksi.
2023. aug. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!