Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Érdemes szeptember közepén...

Érdemes szeptember közepén Balatonra menni?

Figyelt kérdés
Szóval fürdés szempontjából érdekelne a dolog. Szeptember 16tol 2-3napra gondoltam. Néztem már időjárást. 20 fokos vizet saccolnak. Ez megfelelő lehet még a strandolàsnak?
2023. szept. 6. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
A húsz fokos víz az olyan, hogy ha a levegő hőmérséklete megfelelő, amikor belemész, hidegnek érzed, de rövid idő után hozzászoksz, és akkor már kellemes.
2023. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Az már keményen hideg, de te tudod, hogy mit bírsz, ráadást úgy néz ki az előjelzésben most, hogy jövő hét végén jöhet változás a mostani szép az időjárásban.
2023. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Átlagmagyar ízlés szerint a 20 fokos víz határozottan hideg, egyáltalán nem az a kategória, amiben kényelmesen lubickol az ember.

Ehhez vegyük hozzá, hogy szeptember közepén még ha jó idő van, általában akkor sincs már telibe strandidő. Még ha a délután nyárias hőmérsékletet is hoz, általában hozzá elég száraz a levegő (alacsonyabb hőérzet) és estefelé gyorsan hűl, és eleve a napsütés sem olyan erős már, 6 óra körül pedig már alkonyodik.

Ja és 10 napra előre nem lehet bazírozni az időjárás előrejelzésre.

2023. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig.

Mindig más miatt.

2023. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Ha szereted a hideg vizet, akkor igen, én biztos nem mennék bele, nekem min. 25 fok kell, de mindenki más.
2023. szept. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez abszolút egyéni , én jó időben a 18 fokosba is belemegyek, rossz időben meg a 23 fokosba sem.
2023. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Inkább most menj, most még strandidő lesz hétvégén.

De egyébként strandolás nélkül is jól el lehet tölteni az időt az északi parton.

2023. szept. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kései Sirató ***** válasza:
89%
A víz elmegy, én inkább hajóznék, pihennék, kacsákat etetnék, meg hattyúkat - rengeteg van idén, jókat ennék-innék, sétálnék, élvezném a jó levegőt, de semmiképp nem hagynám ki az utazást csak mert nincs már nyár.
2023. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdemes, legfeljebb nem töltesz sok időt a vízben.
2023. szept. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!