Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mikor pusztult le így Esztergom?

Mikor pusztult le így Esztergom?

Figyelt kérdés

Ma jártam sok éve először Esztergomban és elég elkeserítő látvány volt.

Az egész "belvárosi" rész rideg, nyomasztó és lepusztult volt.



#Esztergom #Lepusztult város
2023. okt. 15. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
A kormány szemében rebellis városnak számít, mert egy ideig ellenzéki polgármestere volt és a helyi Fideszt is kikezdte az az időszak. Ma is inkább megélhetési figurák vannak pozícióban, még ha kormánypártiak is.
2023. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Az a hottentotta fideszes csavo, valami Tamas rabolta szet. Az ellenzeki mar a csodbe jott.

Politika miatt egy csodalatos, nem mellesleg fontos magyar varos rohad.

2023. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Minden település fontos. Át kell járni Párkányba, ott legalább jól érzik magukat az emberek.
2023. okt. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
5-10 évvel ezelőtt még ennél is lepusztultabb volt. Azóta befejezték az élményfürdővel szemközti hotelt, felújították a piacot, felújították a vasútállomást, illetve a régi buszvéget is most újítják fel ha jól tudom, talán McDonald's lesz ott. Szerintem nagyot fejlődött a város, legalábbis kinézetre.
2023. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2023. okt. 15. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem ismétlem az előttem szólókat, csak annyit, a többi se jobb. A pusztulás ha nem is egyforma, de általános. És ha lehet mondani, nem is a tárgyi valóság, mint inkább a szellem napvilága hajlik erős alkonyatba, helyenként felhős éjszakába. Az igénytelenség virágkorát éli.
2023. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ahogy korábban vki leírta, Meggyes Tamás idejében is már eléggé elhanyagolták, ugye ők tették tönkre a Szent István Gimnáziumot is.


A mostani fideszes polgármester is folytatja a lopást, a "nagy fejlődés" csak látszólagos. Az új buszvég is egy vicc a kint a város szélén. Igen, a régi hely sem volt jó, de most is a városban szállnak fel az utasok, annyi a különbség, hogy a buszok kimennek a buszvégre is, meg hogy ott parkolnak.

Esztergom mellett lakom, de utálom bemenni a városba, annyira lepusztult már. A fiatalok többsége el is költözik onnan.

jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!