Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ezen Tiktok videók közül...

Ezen Tiktok videók közül melyik Magyarországi tömegközlekedés/városról szóló összevágás adja át neked legjobban azt a "mély" érzést?

Figyelt kérdés

1. Budapest [link]

2. Miskolc

[link]

3. Budapest

[link]



2023. okt. 22. 12:32
A kérdező szavazást indított:
1.
2.
3.
9 szavazat
 1/8 anonim válasza:
100%

megnéztem őket

1: gyenge felvételek, gyenge vágások.

2: ez már sokkal jobban tetszett nekem. Lehet csak elfogult vagyok, hiszen Lillafüred az egyik kedvenc részem az országban de én valamiért könnyeztem rajta. Sok szép emléket felhoz, hiszen a legelső nagy szerelmemmel ott voltam egy hétvégét. Sokkal jobban felvolt dolgozva a klipp.

3: Nagyom szépek a felvételek, de nekem túl lapos volt.. Kicsit keveseltem.


Szóval nekem a második tetszik a legjobban.

2023. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
A 3. a legjobban elviselhető. A másik 2 kritikán aluli. Semmi egyediség, fantázia. Viszont mindhárom videó alatt borzalmas a "zene"
2023. okt. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem az első a kedvencem
2023. okt. 23. 09:57
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Köszönöm a "kedves" leveled. Ha nem bírod a kritikát minek kérdezel?
2023. okt. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elsőt én csináltam anyádat szóld le
2023. okt. 23. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Jó, de ha nem bírod a kritikát minek kérdezel?
2023. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem csinálok, mert nem érdekel annyira a filmkészítés világa. Az meg pláne nem, hogy közzé is tegyem bárki számára.

De ha már ennyire érdekel akkor legalább ne ilyen szánalmasat csinálj. Tanulj vágási technikákat, komponálj, stabilizáld a képet, válts szöget. Szemből videózni minden idióta tud. Ellenben leguggolni egy jó felvételért, tükröződést használni, természeti effekteket kihasználni nem mindenkinek jut eszébe.

Ha ezen megsértődsz akkor semmi keresnivalód ebben a szakmában. Ezzel a stílussal meg pláne.

2023. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Krva anAd halott
2023. okt. 25. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!