Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik Duna-híd a kedvencetek?...

Melyik Duna-híd a kedvencetek? Nem amelyik a legszebb szerintetek, hanem ami személyes kötődés/történet/kilátás róla stb miatt a kedvenc?

Figyelt kérdés

Mondjuk legyen legalább félig magyar, csak, hogy szűkítsük.



Aztán abbahagyom a hidas kérdéseket, többre úgyse vagyok kíváncsi, nyugi. 😉



2023. okt. 31. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig az Árpád Híd volt, de amikor át akartam sétálni rajta, akkor majdnem megfulladtam a kipufogó füstben.


Aztán nagyon szeretem még a Lánchídat is, de nekem a nyertes a Margit híd lesz. Tökre egyedi az a kanyar benne, nem fulladsz meg amikor sétálsz rajta, kocsiknak is elég széles, van rajta villamos AMI MEGÁLL A MARGIT SZIGETNÉL😱😱😱. De tényleg, ezt az Árpád Hídi villamosnál miért nem lehetett megcsinálni?


Szóval a kedvencem a Margit híd.

2023. okt. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyes valasz teljesen az, amit irtam volna.
2023. nov. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lánchíd és a Szabadság-híd. Igaz, nekem ez a kettő tetszik legjobban külsőre is, de a Szabadság-híd abból a szempontból is, hogy már egész kisgyerekkoromban is sokat sétáltunk arra, és rajta is, mert akkor is a közelben laktunk.
2023. nov. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Megyeri, mert azt láttam gyerekként, ahogy megépül.
2023. nov. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kérdezted már.
2023. nov. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1-4-nek! :)


Ilyesmire gondoltam, a benyomásokra.


Agyrém, hogy az 1-es nem áll meg a Margitszigetnél.

Én amúgy nem vagyok nagy Margitszigetes, a futókörén irgalmatlan tömeg van, sokat kell villamosozni, amitől még sokat kell gyalogolni, ha meg eleve futva megyek oda, az a hétvégi hosszút kiteszi. :D

Sétálni azért szoktam menni másokkal, de relatív ritkábban.


Az Árpád híd gyerekkorom, aztán egyetem miatt fiatal felnőttkorom színtereihez van közel, ezért kedves, de nem köt annyi minden és nem kap meg annyira a látvány róla.



5


Ne haragudj, vagy figyelmetlenül olvastad a két kérdésemet, vagy más kérdezte ezt, bár ha nemrég (és nem évekkel ezelőtt), akkor akár valóban mulasztottam - viszont akkor kérlek nézd el.

2023. nov. 1. 09:28
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szabadság híd, Megyeri híd, Monostori híd.
2023. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mária Valéria-híd
2023. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
29%
A szegedi Belvárosi híd, gyönyörűen látszik róla az egész város panorámája, nagyon hangulatos.
nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem Duna-híd, de nem kellett volna feltétlen lepontozni.
nov. 27. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!