Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeretnék túrázni, de félek....

Szeretnék túrázni, de félek. Veszélyes állatok vannak magyarországon?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék túrázni, kijelölt túraútvonalon. De félek az állatoktól. Mivan ha megtámad egy vaddisznó. Vagy tekintettel vannak a túrázókra és elkerülik a túraútvonalakat? A túrázókat ugyanúgy megtámadja mint a nem túrázókat? Vagy aki túrázik azt békénhadja?

nov. 10. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell fêlni, nem fog megtámadni semmilyen állat. Jobban félnek ők az embertől. Amint érzékelik, hogy a közelükben vagy, menekülőre fogják.

Menj csak nyugodtan túràzni, szuper elfoglaltság!

nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

"A túrázókat ugyanúgy megtámadja mint a nem túrázókat?"


Persze, direkt megkérdezi előtte, hogy mit csinálsz és csak utána támad...

nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nagyjából nulla az esélye, hogy az erdőben bármi állat megtámadjon annak meg még kisebb, hogy ebből bajod is legyen.
nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Engem múltkor a mecseki lóember támadott meg.
nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj a kijelölt úton,aztán nem támadnak rád a vadállatok.
nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A kóbor kutyáktól és az emberektől kell a leginkább tartanod.
nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Óvakodj a mecseki jetitől és a pomázi prolipi.nától.
nov. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 40 éve túrázok, eddig kétszer láttam vaddisznót messsziröl, megtámadni nem támadott meg semmi, még csak kisérletet sem tett rá egyetlen állat semi.

A vadálatoknak esze ágában sincs megtámadni bárkit is, amíg nem érzik magukat fenyegetve, ha hallják, hogy valaki közeledik, elmennek másfelé.

nov. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

8:

Azért elég ritkán túrázhatsz, ha 40 év alatt csak kétszer láttál vaddisznót. Én 20 év alatt rengetegszer látta vaddisznót, volt hogy elfutott mellettem, volt hogy nem vettem észre, és ott feküdt mellettem 2 meterrel, majd észrevett és felugrotty elrohant, volt hogy malacaival láttam. Egyszer Gemencben egy nap láttam 2 vaddisznó családot, es 3-4 -et külön.

nov. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 scamdemic ***** válasza:
90%
Igen, troll kérdező, azt „békénhadja”.
nov. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!