Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik a legszebb város...

Melyik a legszebb város Baranya megyében?

Figyelt kérdés

nov. 29. 14:02
A kérdező szavazást indított:
Pécs
Komló
Mohács
Siklós
Szigetvár
Pécsvárad
Szentlőrinc
Kozármisleny
Harkány
Bóly
22 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
szerintem Szigetvár
nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
72%
Eddig 2 konkrét tapasztalatom van, Szigetvár, ahol élek és Pécs. Tapasztalataim alapján Pécs egy olyan város, ami rendkívül jó helyre épült, a hegyek köré konkrétan. Gyönyörű látvány, már ahogy utazol oda, a felhők magasságába érnek a hegyek. Viszont maga a város nem egy nagy szám, vannak rendkívül szép terei, amik nagyon jól néznek ki, mint például a Széchenyi tér, de ezekből van egy pár és kb minden más pedig nagyon durván el van hanyagolva. A kórháztól a belvárosig akartam eljutni és úttalan utakon mentem, járdát úgy kellett keresni, olyan kátyúk voltak, hogy csak úgy zörgött a teherautó mellettem, és az ilyen lepusztult helyekből van a több. De ezek olyan szinten, hogy konkrétan Szigetvárnál ezerszer rosszabb állapotban vannak helyek, pedig azt hittem, hogy ez egy eléggé elmaradott város. Ezek alapján viszont azt tudom mondani, hogy Szigetvár belőtte magát így középre, hogy nincsenek kiemelkedően szép helyek, de olyan nagyon brutál elhanyagoltak se. Ehhez képest pedig Pécsen vannak nagyon kiemelkedően szép helyek pl. Szigetvárhoz képest, de cserébe a város nagy része meg rosszabb állapotban van, mint Szigetvár.
dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!